Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

En Güzel Canlı Saksı Çiçekleri

Saksı çiçekleri artık tüm yaşam alanlarında dekorasyonun vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Evini ya da işyerini çiçeklerle donatanlar bu çiçeklerin bakımını özenle yaparak eşsiz güzelliklerinden faydalanmaya devam ediyor. Peki, en güzel canlı saksı çiçekleri hangileri, hiç merak ettiniz mi? Elbette çiçeklerin tamamı büyüleyen bir güzellik sergiliyor. Ancak bazı çiçeklerin çok sayıda kişi tarafından daha çok beğenildiğini biliyoruz.

  • Yucca

Uzun ve sivri yaprakları sahip olan bu özel çiçek en güzel saksı çiçekleri arasında yer alıyor. Bakımı ihmal edilmediğinde hızlı bir büyüme süreci içerisine giren yucca çiçeği özellikle ofislerde dekoratif amaçlı olarak sıklıkla tercih ediliyor.

  • Ficus Benjamin

Büyük ilgi gören çiçeklerden bir diğeri de ficus benjamindir.  Küçük ancak bir o kadar da yoğun bir yaprak görünümüne sahip olan bu çiçek oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla da beğeni topluyor. Yapraklarındaki renk değişimi bu çiçeği benzerlerinden farklı kılıyor.

en-guzel-canli-saksi-cicekleri
  • Massengena

Genellikle tek saksıda ikili ya da üçlü olarak hazırlanan massengena bitkisi kalın gövdesi ve uzun yaprakları ile ön plana çıkıyor. Yaprakları açık ve koyu olmak üzere yeşilin iki farklı tonunu yansıtıyor. Bu özel çiçek de en güzel canlı saksı çiçekleri arasında yer alıyor.

  • Para Ağacı Pachira

Koyu yeşil yapraklara sahip olan ve gövde bölümü örgülü olarak da yetiştirilebilen para ağacı eşsiz güzelliği ile listemize girmeye hak kazanıyor. Tüm bu çiçekleri online sipariş sitemizde inceleyebilir ve beğendikleriniz için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı