Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Erkeğe Çiçek Göndermek İçin 5 Sebep

Kadınların çiçeklerden ne kadar çok etkilendikleri artık biliniyor. Üstelik tüm ülkelerde tablo aynı; çiçek alan bir kadın mutlu kadındır. Peki, erkeklere çiçek gönderilir mi? Aslında erkekler de çiçeklerin muazzam güzellikleri ile mutlu olmayı hak ediyor. Bu yüzden erkeğe çiçek göndermek için 5 sebep belirtmeye karar verdik!

  • Terfi

İş hayatında herhangi bir başarı gösteren ya da terfi alan erkeklere çiçek gönderebilirsiniz. Özellikle saksı çiçekleri arasından seçim yaparak yeni ofisinin dekorasyonuna katkıda bulunmuş olursunuz.

  • İşyeri Açılışı

Yeni bir işyeri açılışı da erkeğe çiçek göndermek için 5 sebep arasında yer alıyor. Kadın ya da erkek herkes işyeri açtığında yakınlarından çiçek gelmesi beklentisi içerisine girebiliyor. Bu yüzden işyeri açan sevdiklerinizi çiçeklerin güzelliklerinden mahrum bırakmayın.

erkege-cicek-gondermek
  • Hastalık / Kaza Geçirme

Geçmiş olsun dilediğinde bulunmak için se erkeklere çiçek gönderebilirsiniz. Örneğin kaza atlatan ya da bir hastalık geçiren yakınlarınıza iyi şans getirdiğine inanılan bambulardan gönderebilirsiniz.

  • Sözlenme/ Nişanlanma

Yeni bir hayata adım atan erkekler de çiçek almayı hak eder. Sözlenen veya nişanlanan erkeklere çiçek gönderebilir, bu özel günü taçlandırabilirsiniz. Böyle durumlarda buket şeklinde dizayn edilen çiçekler daha ideal olabiliyor.

  • Doğum günü

Erkeklere doğum günlerinde de çiçek göndermeniz gerekiyor. Herkes gibi onlar için de doğum günleri yıl içerisindeki en özel gündür. Bu yüzden çiçek almayı isterler.

Yazar : Çiçek Diyarı