Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Evinize Antorium Güzelliğini Kazandırın

Canlı bitkiler yaşam alanlarına hayat veren harika bir dekoratif obje olabiliyor. Eğer daha enerjik, daha doğal ve daha huzurlu bir ev ortamı yaratmak isterseniz siz de canlı bitkilerin sağladığı bu etkiden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece eviniz için ideal olabilecek canlı bitkilerden birini tercih etmeniz olacak. Önerimiz ise antorium bitkisini mutlaka evinize kazandırmanız!

320 Gün Çiçekli Kalan Antorium

Yılın 320 günü boyunca çiçekli kalan bu bitki bulunduğu her ortama hem renk hem de dinamik bir görünüm kazandırıyor. Sadece evlerde değil işyerlerinde konumlandırmak için de ideal bir bitki türü olan antorium sıra dışı yaprak görünümü, canlı ve dik duruşu ile dikkat çekiyor. Bu bitkinin doğrudan güneş ışığı istemiyor olması da evinizin güneş görmeyen yerlerinde kolaylıkla konumlandırabilmenizi sağlıyor. [caption id="attachment_620" align="aligncenter" width="700"]antoryum gül antoryum gül[/caption]

Antorium Bitkisinin Bakımı

Bu bitkiye sahip olmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus doğrudan hava akımına maruz bırakmamanızdır. Klima gibi hava sağlayan aygıtlardan uzak tutmanız, yapraklarının ve köklerinin çok uzun süre canlı kalmasına yardımcı olacaktır. Mayıs ayında saksı ve toprak değişimi yapmanız gerekir. Çok sıcak ve çok soğuk havadan korumanız gerektiğini de bilmenizde fayda var. Oda ısısı bitkinin canı kalması için yeterli olabiliyor. Az miktarda sulanması ve suyun toprağın tamamına yayılması gerekir. Günün aynı saatinde ve aynı miktarda sulama yapmanız kafi! Sararan y da çürüyen yaprakları temizlemeyi de ihmal etmeyin. Antorium bitkisinin bakımı işte bu kadar kolay! Sevdiklerinizi mutlu etmek için de bu bitkinin gönderimini yapabilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı