Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Evinize Şans Getiren Çiçekler

Evinizde bulundurduğunuz tüm çiçekler aslında yaşam alanlarınızdaki genel atmosferi de etkiliyor. Evinizin enerjisini yükseltmek ve çok daha natürel bir görünüm kazanmasını sağlamak için çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz iyi şans getirdiğine inanılan şans bombalarıyla evinizi donatabilirsiniz. Şans bambusu içeren tüm aranjmanlar evinize şans getiren çiçekler arasında yer alıyor. Üstelik bu aranjmanlar tasarımlarıyla da evinize şıklık kazandırıyor.

Elbette seçenekleriniz sadece bambularla sınırlı değil! Para ağacı olarak bilinen pachira da evinize şans getiren çiçekler listesinde yer alıyor. Bu özel ağacında bulunduğu mekana iyi şans ve aynı zamanda bereket getirdiğine inanılır. Hatta ağacın, kişinin para kapılarını araladığı ve çok daha fazla kazanç elde etmesinin mümkün olabileceği yönünde inançlar da var.

evinize-sans-getiren-cicekler

Çiçeklerin Enerjisini Hafife Almayın!

Bu inançlar gerçeği yansıtıyor mu, bilmiyoruz ancak çiçeklerin eşsiz güzellikleri ile yaşam alanlarına bambaşka bir atmosfer kazandırdığını çok iyi biliyoruz. Yüzyıllardır yapılan pek çok araştırma bitkilerin insan psikolojisi ve bulunduğu mekanın enerjisi üzerinde belirleyici olduğunu ortaya koydu. Dolayısıyla çiçeklerin gücünü ve etkisini asla hafife almamalısınız.

En güzel çiçek aranjmanları ile yaşam alanlarınızı donatabilir ve mekanın daha huzurlu, daha dinamik ve daha pozitif bir alana dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle saksı çiçekleri dekoratif açıdan da yaşam alanlarında muazzam bir atmosfer kazandırıyor. Şans bambuları, pachira ağacı ya da bonsai ağaçlar  gibi en güzel bitkileri online sipariş sitemizden temin edebilirsiniz!

Yazar : Çiçek Diyarı