Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Evlilik Yıldönümü İçin Hangi Çiçekler Alınabilir?

Evlilik yıldönümleri son derece özel olan günler lup bu günün elbette ki en önemli tacı da o güne özel olarak satın alınan çiçeklerdir. Sevdiğinize sunacağınız güzel bir buket çiçek ona olan aşkınızı en iyi temsil edecek olan değerdir. Evlilik yıldönümü için seçim yaparken farklı birçok çiçeğe yer açmanız mümkün. Aynı zamanda eşinizin de zevki ve beğenileri bu konuda size yol gösterici olacaktır.

Gül

Evlilik yıldönümünün en vazgeçilmez çiçeği arasında yer alan gül farklı renkleri ile bu güne özle olarak hazırlanacak olan şık bir aranjman ile etkileyici bir seçimdir. Genellikle kırmızı renginin tercih edilmesinin yanı sıra rengârenk, beyaz ya da pembe tonları da bu güne renk katabilir.

Papatya

Papatya sadeliği ve zarifliği ile dikkat çekip birçok kadınında tutkulu olduğu bir çiçektir. Bu sebep ile şık bir papatya buketi de bu günde size sevginiz sunma konusunda destek olacaktır.

Lilyum

Lilyum zarif ve ince yapısı ile oldukça sık tercih edilen evlilik yıl dönümü çiçeği olup bu özle günde en çok beyaz ola renk seçimi ile dikkat çekiyor.

Gerbera

Papatya seven kadınların birçoğu gerbera çiçeğine de hayrandır. Papatya görünümü de olup daha büyük çiçeklere sahip olan gerbera farklı renk seçenekleri ile de gösterişli bir buket oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Orkide

Zarif, şık ve son derece asil bir çiçek olarak akıllara kazınan orkide gelin çiçeği olarak da hafızalarda yer eder. Evlilik yıl dönümü için seçim yaparken bu gösterişli ve zarif seçime yer vererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Lisyantus

Şefkat ve masumiyettin çiçekte buluşmuş hali olan lisyantus evlilik yıldönümünde sevginizi ifade etmenizin en güzel yolarından birisini size sunuyor.
Yazar : Çiçek Diyarı