Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İl Dışına Çiçek Gönderme

Artık internet üzerinden aklınıza gelebilecek tüm işlemler hızlı ve pratik bir şekilde yapılabiliyor. Bu işlemler arasında çiçek göndermek de bulunuyor. Sadece yaşadığınız kentteki bir adrese değil, il dışına çiçek gönderme işleminizi de online olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için mutlaka gönderim yapacağınız kentte hizmet veren bir çiçekçi bulmanız gerekmiyor.

Sadece birkaç dakika içerisinde il dışına çiçek gönderme işleminizi yapabilmeniz için Türkiye?nin her yerine çiçek siparişi kabul eden bir firmanın web adresinizi seçmeniz gerekiyor. Bu firmaların büyük kentlerde şubeleri bulunuyor. Aynı zamanda kendi şubeleri olmasa da kaliteli hizmet veren çiçek firmaları ile anlaşma da yapabiliyorlar. Bu sayede siparişiniz herhangi bir sorun yaşanmadan ulaştırılabiliyor.

il-disina-cicek-gonder

İl Dışına Nasıl Çiçek Gönderilir?

Bu işlemi yapabilmeniz ve başka bir şehre çiçek gönderebilmeniz için öncelikle internetten çiçekçinizin web adresine giriş yapın. Ardından teslimatın yapılacağı şehri seçebilir ve bu şehre özel çiçek çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında ise gönderim yapacağınız kişiye ya da duruma göre çiçek seçimi yapma aşamasına geçebilirsiniz.

Şehir dışına çiçek göndermek için mutlaka teslimattan günler önce sipariş vermeniz gerekmiyor. Aynı gün teslimat yapılacak şekilde de sipariş iletebilirsiniz. Aynı zamanda belirli saat aralığı seçmeniz ve teslimatın bu saat aralığında gerçekleşmesini sağlamanız da mümkün olabiliyor. İl dışına hızlı bir şekilde çiçek göndermeniz işte bu kadar kolay! İnternetin sağladığı avantajlardan siz de faydalanabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı