Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kardeşinize İşinin İlk Günü Hangi Çiçeği Gönderebilirsiniz?

Yeni bir işe başlamak her zaman heyecan vericidir. Sevdiklerinizi işinin ilk gününde yalnız hissetmelerini önleyebilirsiniz. Bunun için şık bir çiçek göndermeniz ilk günlerini çok daha kolay atlatmalarını sağlar. Özellikle kardeşlerin mutlaka bu inceliği göstermesi gerekir. Peki, kardeşinize işinin ilk günü hangi çiçeği gönderebilirsiniz ve neden?

Bizim önerimiz şık bir saksı çiçeği göndermeniz olacak. Bu sayede işyerindeki odasını dekore etmesine de yardımcı olursunuz. Örneğin renkli menekşeler çalışma masasını süsleyerek kardeşinizi motive eder. Tüm güzelliğini cömertçe sergileyerek pozitif bir enerji de yayar. Para ağacı bir diğer seçeneğiniz ve dilerseniz kırmızı çiçeği, koyu yeşil yaprakları ile ön plana çıkan guzmanya çiçeğini de tercih edebilirsiniz.

is-cicegi

İşyerine Hangi Çiçekler Gönderilir?

Aloa vera bitkisi de ofislere gönderim için uygun olabiliyor. Ayrıca kardeşinizin işe başladığı ilk günün anısını yaşatmaya devam edecektir. Dilerseniz minyatür zeytin ağacı ya da ikili yucca gibi boyu biraz daha uzun olan saksı bitkilerine de yönelebilirsiniz. Özellikle kendine ait bir odası olacaksa hiç tereddüt etmeden seçiminizi bu bitkilerden yana yapın.

Son yıllarda bonsailer de büyük bir bilgi görüyor. İşyerinde bakımını yapmak gayet kolay olduğunuzdan ilk gün hediyesi olarak şık bir bonsai de gönderebilirsiniz. Aslında saksı çiçekleri seçenekleriniz son derece fazla! Bu yüzden online sipariş sitesine tıklayarak seçeneklerinize keyifle göz atın! Kardeşinize uygun onlarca çiçek sitemizde.

Yazar : Çiçek Diyarı