Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kavanozda Crassula Çiçeği

Sevdiklerinize bu defa son derece özel bir çiçek mi hediye etmek istiyorsunuz?  O halde sizin için harika bir önerimiz var. Bu öneri kavanozda crassula çiçeği ve her durumda, herkese gönderebileceğiniz çiçekler arasında yer alıyor. Şık bir cam kavanoz içerisinde dizayn edilen ve muazzam görünümüyle dikkat çeken crassula çiçeği aynı zamanda para ağacı olarak da bilinir.

Bol kazanç getirdiğine inanılan bu çiçeği yılbaşı çiçeği olarak da sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Doğal taşlarla dekore edilen kavanoz şık duruşuyla bulunduğu mekana estetik açıdan bambaşka bir atmosfer kazandırıyor. Bu nedenle sizlere sunduğumuz bu özel tasarımı sadece evlere değil iş yerlerine de gönderebilirsiniz.

kavonozda-crassula-cicegi

Kavanozda Para Ağacı İşyerine Gönderim İçin Uygun!

Terfi alan ya da yeni işe başlayan yakınlarınıza başarı dileklerinizi para ağacı ile iletebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza çalışma masasını dekore etmesi için de bu şık bitkiyi gönderebilirsiniz. Elbette kendiniz için de sipariş verebilirsiniz. Evinizi ya da işyerinizi süslemek için harika bir seçenek olan bu bitkiden kendinizi de mahrum bırakmayın.

Para ağacı crassula son derece dayanıklı olan bitkiler arasında yer alıyor. Bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam edecektir. Boyu da uzayan bu bitki dekoratif açıdan sıklıkla tercih edilen çiçekler arasında yer alıyor. Bu özel bitkiyi satın almak için online sipariş sitemize tıklayabilirsiniz. Son derece makul fiyatlarla siparişinizi vererek aynı gün dilediğiniz adrese teslim etmemizi sağlayabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı