Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kova Burcu Hangi Çiçeği Sever?

Çiçeklerin hepsi eşsiz bir güzellik sergiliyor olsa da herkesin mutlaka bir ya da birkaç favori çiçeği bulunur. Çiçek seçimlerinin aslında burçlarla da yakından ilgili olduğunu biliyor musunuz? Peki, kova burcu hangi çiçeği sever ve bu burcun insanlarına çiçek gönderirken hangilerine yönelmek gerekir? Öncelikle kova burcunun tam bir doğa tutkunu olduğunu belirtmek isteriz.

Tabiat onlar için her şeyden önce gelir. Dolayısıyla bu tutkuları çiçek seçimlerine de yansıyor. Kova burcu insanları en çok kır çiçeklerinden hoşlanır. Eğer kova burcu insanlarına çiçek göndermeyi düşünüyorsanız bir kucak dolusu kır çiçeği gönderebilirsiniz. Alternatif olarak size papatyaları da önerebiliriz. Çünkü kova burcu papatyalardan da çok hoşlanır.

kova-burcu-hangi-cicegi-sever

Kır Çiçeği Aranjmanlarını Tercih Edin!

İçerisinde papatyaların da bulunduğu ve farklı çiçek türleri kullanılarak hazırlanan aranjman çeşitleri de alternatifler arasında yer alıyor. Muazzam bir şıklık sunan bu aranjmanlar kova burcunu etkilemeniz için yeterli olacaktır. Nergis ya da lilyum gibi hoş bir kokuya sahip olan çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Bu arada sizlere son olarak  kova burcunun minyatür ağaçlardan da çok hoşlandığını belirtelim. Bonsai ağaçları ya da minyatür meyve ağaçları da seçeneklerinizden bir diğeridir. Online sipariş sitemizde kova burcunu çok mutlu edecek pek çok farklı çiçek aranjmanını bulabilir ve son derece uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Bu burcun insanlarını çiçeklerle mutlu etmek çok kolay!

Yazar : Çiçek Diyarı