Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Öğretmenler Günü İçin Çiçek Önerileri

Her yıl 24 Kasım'da anılan öğretmenler aslında yıl boyunca ilgiyi hak ediyor. En azından Öğretmenler Gününde şık bir çiçek gönderimi yaparak eğitim neferlerinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda öğretmenler günü için çiçek önerileri neler olabilir sorusu aklınıza gelecektir. Elbette sizi yalnız bırakmıyoruz ve hemen önerilerimizi sizler için sıralamaya başlıyoruz.

Şu bir vazo içerisinde hazırlanan ve mevsim çiçeklerinden de kullanıldığı aranjmanların Öğretmenler Günü için harika bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Lalelerden papatyalara Krizantem çiçeklerinden gerbera çiçekleri ne kadar pek çok farklı çiçek türü bu renkli arajmanlarda sıklıkla kullanılıyor. Siz de tercihinizi görsel bir şölen sunan bu tanzimlerden yana kullanabilirsiniz.

ogretmenler-gunu-cicegi

Öğretmene Hangi Çiçek Gönderilir?

Sizlere teraryum çeşitlerini de önermek isteriz. Çünkü Öğretmen ve öğrenci temalı olarak Dizayn edilen ve içerisinde ?canım öğretmenim yazan teraryum modelleri öğretmeninizi fazlasıyla mutlu edecektir. Bu çalışmalarda sukulent gibi minyatür bitkiler de kullanılıyor. Dolayısıyla öğretmenler günü için çiçek önerileri arasında teraryumlar da yer almaya hak kazanıyor.

Kare ya da silindir kutu içerisinde hazırlanan ve güllerle muazzam bir görünüm kazandırılmış olan çiçek aranjmanlarını da tercih edebilirsiniz. Kutu çiçek tasarımları sıra dışı bir aranjman isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Online sipariş sitemizi ziyaret ettiğinizde hem terör yok hem de kutu çiçek modellerinde geniş bir seçenek yelpazesi sizi karşılayacak. Beğendiğiniz modeli için birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı