Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Online Çiçek Alışverişinde Neden Çiçek Diyarı?

Çiçekler en özel günleri kutlanmanın ve bu özel günlerin anlamını derinleştirmenin yegâne yolludur. Farklı birçok türe sahip olan çiçekler özellikle hediye ettiğimiz kişiye anlattıkları ile günü hikâyeleştirir. Farklı dillere sahip olan çiçekler değişik aranjmanlar ile bir araya getirilerek son derece hoş etkilere sahip olabiliyor. Çiçek diyarı olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile son derece şık ve oldukça ilgi çekici tasarımlara imzamızı atıyoruz. Benzerine az rastlanır çiçeklerin yanı sıra eşsiz tasarım aranjmanları ile oluşturulan ürünler içinde birçok bitki türüne rastlamanız mümkün.

Çiçekler ve Aranjmaları

Sevdiklerinize mutlu günlerinde sevinçlerini paylaşmanın en güzel yolu olan çiçekler aynı zamanda hüzünlü olan günlerde de yanındayım mesajını vermek için sunulabiliyor. Sevdiklerinize buket çiçeklerini sunmanın yanı sıra teraryum, minyatür bahçeleri, çiçek sepetlerini, kutu çiçekleri de hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ferforjeli ya da ayaklı olan çiçek aranjmanlarına da adresimizde ulaşabilirsiniz. Minyatür meyve ağaçları, bambular, bonsai koleksiyonu ve dilek ağaçlarının da bulunduğu ürün yelpazemiz içinde güller, laleler, orkideler, papatyalar, sümbüller ve daha birçok çiçek çeşidini görebilirsiniz.

Çiçek Gönderimleri

Sevdiklerinizi mutlu etmenin ve her dam yanında olduğunuzu hissettirmenin en güzel yollu olan çiçek buket ve aranjmanlarını farklı tasarımlar ile hazırladık. Tasarımlar içinde doğum gününe, düğün nikâh merasimine, yıl dönümlerine, yeni iş ya da terfi gibi birçok farklı gün ve durum için özel aranjmanları sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra babaya, anneye, sevgiliye, öğretmene, arkadaşa ve yönetici gibi kişilere özel olarak hazırlanmış olan tasarımlarımızı da incelmeniz mümkün. Kredi kartına ile satın alabileceğiniz gibi havale eft veya pay pal sanal kartınız ile de alışveriş yapmanız mümkün.
Yazar : Çiçek Diyarı