Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Özür Dileme Çiçek Notları

İstemeden de olsa kimi zaman kalp kırabiliyoruz.  Ancak kırılan kalpleri onarmak da bizim elimizde! Çiçekler bu konuda son derece başarılı ve kalpleri yumuşatabiliyor. Sevdiklerinize  kendinizi affettirmek için çiçek gönderebilir ve özür dileme çiçekleri ve  notları ile kırılan kalpleri onarabilirsiniz. Elbette çiçeğinizle birlikte ulaşacak notun etkileyici ifadelerle hazırlanmış olması gerekiyor.

Bu nedenle özür dileme çiçek notları çok büyük önem taşıyor. Etkileyici özür mesajları ile sevdiklerinizin sizi affetmesi çok daha kolay olacak. Anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa, halaya, teyzeye, eşe, sevgiliye  kısacası tüm yakınlarınıza çiçek gönderirken kullanabileceğiniz bazı mesajları sizler için hazırladık. Bu mesajlara göz atarak durumunuza en uygun olanı seçebilir ve çiçeğiniz ile birlikte mesajınızın da iletilmesini sağlayabilirsiniz.

ozur-dilerim-cicekleri

En Etkileyici Özür Dileme Mesajları

?senin gibi harika birini kırdığım için çok özür dilerim. Beni affedebilecek misin??

?seni kırdığım için o kadar pişmanım ki, yüzüne bakamıyorum. Oysa senin kalbin en az bu çiçekler kadar güzel! Sahi nasıl kırabilirim ben seni??

?yeniden kalbini kazanmam için bana bir şans daha verir misin? Her insan hata yapar ve ben hataların en büyüğünü yaptım. Çok pişmanım, lütfen beni affet!?

?bu kadar kırılacağını bilseydim sonsuza dek susardım.  Amacım asla seni kırmak değildi. Affetmek kolay değil biliyorum. En azından benim için bir kez dener misin??

?beni görmek istemediğini biliyorum. Ama bu güzel çiçeklerin hiçbir suçu yok. Seni kırdığım için ne kadar üzgün olduğumu anlatmaya geldiler, onlara kulak verir misin??

Yazar : Çiçek Diyarı