Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevgilinin İşyerine Gönderilebilecek Çiçekler

Sevgilinize çiçek göndermek için mutlaka ev adresine gönderim yapmanız gerekmiyor. İşyerine de çiçek gönderebilir ve yoğun iş temposuna mutlu bir ara vermesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu durumda sevgilinin işyerine gönderilebilecek çiçekler arasından seçim yapmanız gerekecek. Bu yüzden sizlere hangi çiçeklerin işyerine gönderim için uygun olduğu bilgisini aktaralım.

Öncelikle seçtiğiniz çiçeğin vazolu bir tasarım olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü iş ortamında yolladığınız çiçekleri koymak için uygun bir vazo bulmak haliyle zor olabilir. Dolayısıyla sevgilinin işyerine gönderilebilecek çiçekler vazolu çiçekler ya da saksı çiçekleri olmalıdır. Bu sayede sevgilinizi zor durumda bırakmamış olursunuz. Tercih edebileceğiniz çiçek seçenekleri arasında en çok ön plana çıkan elbette güller oluyor.

kirmizi-guller-1

Vazoda Kırmızı Gül Aranjmanları

Şık bir vazo içerisinde hazırlanan kırmızı gül aranjmanları en ideal seçim olabilir. Aynı zamanda renkli güllerle de birbirinden şık dizaynlar hazırlanabiliyor. Bu özel tasarımlar arasında kuruda gül çeşitleri de mevcut. Dilerseniz şık bir kutu içerisinde hazırlanan ve farklı görünümü ile ön plana çıkan bu tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Mevsim çiçekleri işyeri için uygun olabilir. Eğer bir süre sonrasında solup gitmeyecek bir çiçek seçmek isterseniz minyatür ağaçlar olan bonsaileri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede işyerinde şık bir aksesuar olarak da sevgilinizi bu bitkiyi muhafaza edebilir. Böylece hoş bir anı da olacaktır. Menekşeler ya da kaktüs çeşitleri ile hazırlanan aranjmanları da seçebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı