Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevgilinizin Gönlünü Alabileceğiniz 6 Farklı Çiçek

Sevgili ile yaşanan can sıkıcı tatsız olaylar bazı durumlarda onun gönlünü tekrar kazanabilmenizi gerektirebilir. Ufak ve masum bir yalan, küçük bir tartışma veya herhangi bir sebepten dolayı tartıştığınız sevgilinizin kalbini tekrar çalmanın en etkili yolu ona özel bir çiçek almaktır.
  1. Kırmızı Gül Aranjmanı

  Nefret, acı, sevgi, mutluluk, nefret ve daha pek çok duyguyu aynı anda yaşayabileceğiniz tek kavram aşktır. Aşkınıza şahitlik eden ve onu temsil eden çiçekler ise kırmızı güllerdir. Cam bir vazo içerisinde yer alan kırmızı gül demetlerini sevgilinize hediye ederek ona aşkın en saf ve temiz halini yaşadığını tekrar hatırlatabilirsiniz.  
  1. Papatya ve Pembe Lilyum Aşk Buketi

Seni seviyorum cümlesini kurmak her zaman basittir. Samimiyet belirtisi olarak ise daha farklı yollara başvurmanız gerekebilir. Güven duygusunun ve samimiyetin en saf temsilcisi olan papatya ve pembe lilyum demetleri ile sevgilinizin ne kadar değerli olduğunu ona iyi bir şekilde hissettirebilirsiniz.  
  1. Mor Orkide

  Mor her zaman asaletin ve aykırı bir duruşun simgesidir. Sevdiğiniz kişilere renkli, zarif ve etkileyici bir sürpriz hazırlayarak onların gönlünü almayı hedefliyorsanız mor orkideler sizler için ideal seçimler olacaktır.  
  1. Tutkulu Aşkın Antoryumları

Silindir şeklindeki cam bir vazo içerisinde cipso ve yeşillikler ile detaylandırılmış olan 5 ayrı kırmızı antoryumu tutkulu bir şekilde sevgilinize hediye edebilirsiniz. Bu güzel jest karşısında sevgilinizin yelkenleri suya indirdiğine şahit olabilirsiniz.  
  1. Beyaz Güller

  Cipso ve yeşillik ile süslenmiş olan beyaz gül dolu aranjmanlar ile birlikte sevimli bir de peluş ayıcığı sevgilinize hediye ederseniz onun yüzünde hoş bir gülümsemeye yol açabilirsiniz.  
  1. Pembe Lilyumlar

  Hayalin simgesi olarak görülen pembe renkli çiçekler arasından bir seçim yapmak istiyorsanız pembe lilyumları tercih edebilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı