Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevgiliye Kendini Affettirmenin Yolları

Çiftler arasında yaşanan yanlış anlaşılmalar ya da kırgınlıklar zamanla derinleşebiliyor ve ilişkilerde sıkıntılara yol açabiliyor. Bu nedenle kalbini kırdığınız sevgilinizin gönlünü almak için araya zaman girmesini beklemeyin. Sevgiliye kendinizi affettirmek için sizin adınıza duygularınıza tercüman olan çiçeklerden yardım alın. Çiçekler tüm kalpleri ısıtır ve duyguları kimi zaman herkesten çok daha güzel yansıtabilir. Kendinizi affettirmeniz için birkaç önerimiz var.

Tanışmanızı Anlatan Bir Teraryum

Son yılların gözdesi olan teraryumlar kara akvaryumu olarak biliniyor. Cam fanusta, içerisinde canlı bitkiler ve minyatür aksesuarlar bulunan teraryumlar ile sevgilinizi gülümsetmeyi başarabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tanışma anınızı anlatan bir teraryum seçimi yapmanızdır. Bir park, okul ortamı, iş ortamı gibi bir alanı canlandırabilen teraryum, ilişkinize önem verdiğinizi anlatmanızı sağlayacak.

Özel Bir Çiçek Aranjmanı

Elbette sözlü olarak özür dilemeniz önemli? Fakat bu özür dilemeye bir kucak dolusu çiçek eşlik ettiğinde çok daha etkileyici olacağından hiç endişeniz olmasın. Sevgilinize güzel bir af dileme mesajı eşliğinde en özel çiçek aranjmanlarından birini gönderebilirsiniz. Çiçekler sevgilinizin gününe renk katacak ve ister istemez size karşı biraz daha esnek olmaya karar verecek.

Özel Bir Çiçekle Özel Hissettirin

Bir diğer önerimiz de özel bir çiçek seçimi yaparak sevgilinize kendini özel hissettirmeniz olacak. Peki, hangi içekler bu kategoride yer alıyor? Hemen bilgi verelim. Siyah gül çok ender yetişen bir gül çeşidi olduğundan en özel çiçeklerden biridir. Bir diğer alternatifiniz de mavi orkide? Doğada bulunmayan ve sadece Hollanda?da renklendirme ile elde edilerek Türkiye?ye gelen mavi orkide de en özel çiçekler arasında yer alıyor.
Çiçek Tablolarıyla Şaşırtın
Yeni aranjmanlar arasında yer alan çiçek tabloları sevgilinizi şaşırtmanızı da sağlayacak. Birkaç farklı çiçekle yapılan bu aranjmanlar gün boyunca sevgilinizin karşısında durabilir. Çünkü minyatür ebatları ile her yerde konumlandırılabiliyorlar.
Yazar : Çiçek Diyarı