Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Şoklanmış Gelin Buketi

Gelin el çiçekleri son birkaç yıl içerisinde çok daha fazla sayıda model seçeneğine kavuştu. Eskiden gelin buketi dendiğinde akıllara sadece güller ya da papatyalar gibi birkaç farklı çiçek ile hazırlanan tasarımlar gelirdi. Ancak günümüzde onlarca farklı çiçek modeli ile yüzlerce farklı tasarım seçeneği gelin adaylarından beğenisine sunuluyor. Bunlar arasında şoklanmış gelin buketi modelleri de yer alıyor.

Şoklanmış çiçekler  halk arasında solmayan çiçek olarak da biliniyor. Stabilize edilerek tüm neminden arındırıldıktan sonra  daha kalıcı olması sağlanan ve çürümesi engellenen bu gelin buketleri, çiçeğini düğünden sonra hatıra olarak uzun süre saklamak isteyen gelin adaylarının öncelikli tercihi oluyor. Ancak elbette bu tasarımları tercih etmek için biraz erken bir dönemde sipariş vermek gerekiyor.

soklanmis-gelin-buketi

En Güzel Gelin El Çiçekleri Sitemizde Sizi Bekliyor!

Şoklanmış çiçeklerin yanı sıra kurutulmuş çiçekler de içinde bulunduğumuz dönemde altın çağını yaşıyor. Kurutulmuş çiçeklerle dizayn edilen gelin buketlerinin muhteşem bir görünüm sergilediğine tanık olmak istiyorsanız hemen şimdi online sipariş sitemize tıklayın. Üstelik sitemizde sınırlı sayıda seçenek değil pek çok farklı model gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Kurutulmuş çiçeklerle canlı çiçeklerin bir arada kullanıldığı gelin buketleri ise görenleri kendine hayran bırakıyor. Gelin el çiçeği seçiminizi sitemizden yapmanız durumunda en uygun fiyat avantajından da fazlasıyla faydalanmış olacaksınız. Hemen şimdi model seçeneklerine göz atmak, tercih yapmanızı kolaylaştırır.

Yazar : Çiçek Diyarı