Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Yeni Doğan Bebek İçin 10 Farklı Özel Tasarım Çiçek Önerisi ve Bakımı

Bebek sahibi olan yakınlarınızı tebrik etmek için çiçek göndermek son derece nazik bir davranış olacaktır. Öneriler içeren ve yeni doğan bebek için 10 farklı özel tasarım çiçek önerisi ve bakımı hakkında kaleme aldığımız bu yazımızda hangi çiçekleri gönderebileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Hemen sizlere önerilerimizi sıralamaya başlayalım.

  • Çiçek Sepeti Kız Bebek ve Erkek Bebek Çiçeği

Sevimli görünümü ve üzerindeki bebek figürü ile göz alıcı bir güzellik sunan çiçek sepeti kız bebek ya da erkek bebek çiçeği yakınlarınıza göndermek için harika bir seçenek olabilir. Bu özel aranjmanlar yeni bebek tebrikleri için özel olarak en taze çiçeklerle hazırlanıyor. Kız bebekler için hazırlananda pembe, erkek bebek için olanında mavi renk hakim.

  • Benekli Beyaz Orkide

Orkideler her durumda gönderime uygun çiçeklerin başında geliyor. Bebek sahibi olan yakınlarınız için beyaz benekli orkidelerin ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Orkideler hem kız bebek hem de erkek bebek için gönderime uygun olmasıyla da dikkat çekiyor. Az oranda sulanması ve hava akımından korunması bakımı için yeterli!

  • Bebek Arabası

Bebek arabası şeklinde dizayn edilmiş bir sepette en güzel çiçeklerle hazırlanan bu aranjmana sevimli bir bebek figürü de eşlik ediyor. Aynı zamanda balonla bambaşka bir görünüm kazandırılmış olan bebek arabası tasarımı farklı renkte çiçeklerle hazırlandığından muazzam bir görünüm sergiliyor.

  • Ferforjede Menekşeler

Ferforje saksı içerisinde dizayn edilen ve rengarenk menekşeler kullanılarak hazırlanan aranjmanlar muazzam bir seçenek olabilir. Ferforjede menekşeler çiçek şeklinde dizayn edilen tekerleklerle çok daha göz alıcı bir duruş kazanıyor. Menekşelerin bakımı ise son derece kolay!

  • Hoş Geldin Bebek Aranjmanı

Yeni doğan bebekler için özel olarak hazırlanan aranjmanlar arasında hoş geldin bebek temalı tasarımlar da yer alıyor. Balonlar ve bebek figürleri ile süslenerek çok daha şirin bir görünüme bürünmüş olan bu tasarımlar bisiklet şeklinde ferforjede dizayn ediliyor.

yeni-dogan-ozel-tasarim-cicekler
  • Hoş Geldin Bebek Elma

Cam fanusta hazırlanan ve elma şeklindeki cam fanusu ile dikkat çeken teraryum çalışmasını da tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar da sıra dışı bir seçenek olarak büyük beğeni alıyor.

  • Pembe Bisiklette Bebek Çiçeği

Özellikle kız bebek tebrikleri için uygun olan pembe bisiklette bebek çiçeği aranjmanı ile yakınlarınızın sevincine ortak olabilirsiniz. Bu muazzam tasarımda da en taze ve en güzel çiçekler kullanılıyor.

  • Güller ve Mevsim Çiçekleri

Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen güller ve mevsim çiçekleri gösterişli bir çiçek seçimi yapmak isteyenler için ideal olabilir. Çünkü estetik açıdan baş döndüren bir güzellik sunan bu tasarım onlarca çiçek arasından dikkat çekmeyi başarıyor.

  • Küpte Beyaz Orkideler

Beyaz orkidelerin estetik şıklığını ve güzelliğini yansıtan bu tasarımda şık bir küp kullanılıyor. Bu sayede estetik bakımdan daha fazla dikkat çekmesi sağlanıyor. Bu özel aranjmanı da seçebilirsiniz.

  • 4 Dal Fuşya Orkide

Fuşya renkte 4 dal orkide, orkidenin güzelliğini dörde katlıyor. Fuşya orkidelerle bezenen bu aranman da seçenekleriniz arasında mevcut.

Yazar : Çiçek Diyarı