Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Yıl Dönümü Kutlamasında Masanızda Hangi Çiçek Olmalı?

Çiftler için tanışma yıldönümü, evlilik yıldönümü, söz ve nişan yıldönümü yılın en önemli günleridir. Bu özel günlere elbette çiçekler de eşlik ediyor. Peki, yıl dönümü kutlamasında masanızda hangi çiçek olmalı diye merak ediyor musunuz? Kır çiçekleri ile hazırlanan eşsiz bir buket ya da kırmızı güllerle hazırlanan muazzam bir gül buketi tercih edebileceğiniz en ideal çiçek seçenekleri oluyor. Ancak Elbette seçenekleriniz bunlar da sınırlı değil.

En güzel sukulentler ile hazırlanan ve minyatür bitkilerle süslenen teraryumlar da çalışma masalarına eşlik edebilir. Sitemizde beğeniye sunduğumuz teraryum çeşitleri aynı zamanda yıl dönümü kutlamasında masanızda hangi çiçek olmalı sorusunun da yanıtı oluyor. Teraryumlar bakımı ihmal edilmediğinde çok uzun süre canlı kalabiliyor. Zamanla  solan buketlere alternatif arayanlar için harika bir seçenek oluyor.

yil-donumu-masa-ciccegi

Kır Çiçeklerinden Hazırlanan Aranjmanları İnceleyin!

Farklı renklerde kır çiçekleri ya da mevsim çiçekleri ile hazırlanan enerjik görünümüyle ön plana çıkan aranjmanlar da seçenekleriniz arasında mevcut. Her biri dinamik görünümü ve diri duruşuyla beğeni alan bu  özel çiçek aranjmanları evlilikten tanışmaya tüm yıldönümleri için en ideal seçim olabilir.

Bu arada sitemiz üzerinden ileri bir tarih için de sipariş verebileceğiniz de hatırlatmak isteriz. Yıl dönümünüz henüz gelmeden şimdiden çiçeğini seçerek Siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Böylece çiçek göndermeyi unutma gibi önemli bir riski ortadan kaldırmış olacaksınız.

Yazar : Çiçek Diyarı