Özel Koleksiyon Thailand Black
Özel Koleksiyon Thailand Black
Özel Koleksiyon Thailand Black
Özel Koleksiyon Thailand Black
Özel Koleksiyon Thailand Black
Özel Koleksiyon Thailand Black

Özel Koleksiyon Thailand Black

Bu ürüne ilk oyu siz verin.
Stokta Var

Çiçek Kodu : 4471

Ürün Boyutu : 60 cm

Kullanılan Malzemeler : seramik saksı

Dendrobium Thailand Black

Dendrobium kelimesinin anlamı ağaç gövdesinde yetişen çiçekdir, İlk olarak Thailand da üretilen bu özel orkideler daha sonra avrupada üretilmeye başlandı, üretimi diğer orkidelere oranla daha zor olmasına rağmen küçük ve farklı çiçek yapısıyla çokça tercih edilen bir orkide çeşidi oldu.

6-8 hafta dayanma süresiyle ev ve ofisleri süsleyen bu özel orkideleri Çiçek diyarı sizler için getirdi ve beğeninize sundu.

Thailand Black orkideler dal sayısı standart değildir. 2 veya 3 dallı olarak gönderilir


Tüm Ürünler 6 Taksit

274
,00 TL
(KDV DAHİL)

Dendrobium Thailan Black Orkidenize nasıl bakacaksınız,
Dendrobiumunuzdan daha fazla keyif almak ister misiniz?  Bitkiyi gün ışığı alan bir yere yerleştirin. Ancak, yaprakların yanmasını önlemek için yaz aylarında doğrudan güneş ışığından kaçının. Evinizdeki ideal sıcaklık 16 ile 25 derece arasındadır. Sulamayı haftada bir yapınız. Kökler su dolu bir kapta durmaktan hoşlanmazlar. Suyla birlikte ayda bir kez orkide vitamini verin. Çiçeğin rengi bu şekilde daha yoğun hale gelir ve bitkinin ömrünü uzatırsınız.
Dendrobium orkidenin çiçekleri geçtiğinde ne yapmalıyım:
Orkidenizin çiçekleri geçtiğinde geçen dalları keserek bitkinin tekrar kolayca çiçek açmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek açması bittiğinde bitkiye yeterince ışık ve sıcaklık verin ve yukarıda belirtildiği gibi bitkiyi sulamaya devam edin. Sonuç olarak bitki yeni bir sürgün yapacak ve yaklaşık 5 ila 7 ay sonra her zaman çiçek açacaktır.

Sitemize Gelen Yorumlar (3)
 1. Çok sevdiğim arkadaşıma farklı bir çiçek arıyordum, ferforjede bambular harikaydı sipariş ettim ve aynısı geldi. Hem arkadaşım çok sevindi, bende çok mutlu oldum, çiçek diyarına çoook teşekkürler, iyiki varsınız

  GönderenEmre Çetin-
 2. teslimat

  teşekkürler, zamanında teslimat ve ürünün güzelliği için

  Gönderenfiliz ersoy-
 3. ilk sipariş

  Sipariş verdiğimiz ürün fotoğraftaki ile aynıydı ve vermiş olduğumuz zaman aralığında teslim edildi. Hiç bir sorun yaşamadık. Teşekkürler

  Gönderengaranti-

 4. Tüm yorumlar için tıklayın.
YORUM EKLE
İşaretleyin: