Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

2020 Çiçek Önerisi

Çiçekler insanlara huzur veren enerjileri ile hayat içinde varlıklarını sürdürürler. Kimi zamanda dekorasyona katkı sağlayan çiçekler kimi zamanda ise sevdiklerimiz için en değerli hediye seçeneği olarak karşımıza çıkar. Birçok farklı türe sahip olan çiçekler arasından beğeninize hitap edenleri satın alabilirsiniz. 

2020 çiçek önerisi içinde yeni yıla uygun renklere sahip olan seçenekleri görebilirsiniz. Yeni yıl içinde pastel tonları ve doğal kullanımlar ağırlık kazandı. Bu uygulama trenlerinde ise yeşilliği bol olan bitkilerin sıklıkla kullanımına yer veriliyor. Salon bitkisi olarak da bilinen bu seçimler içinde şans bambu dallarını da görebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni nesil uygulamaları da 2020 çiçek önerisi içinde yer alıp sevdiklerinize sunabileceğiniz seçimlerdir. 

Solmayan Çiçek Aranjman Çalışmaları 

Yeni yıl ile beraber sevdiklerinize hediye olarak farklı aranjmanlar arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz. Yeni yıl içinde en çok tercih edilen tasarımlar arasında solmayan çiçek aranjman uygulamaları yer alıyor. Hava almayan fanus içinde hazırlanan bu tasarımları sevdiklerinize armağan ederek onların dekorasyonlarına da katkı sunabilirsiniz. Aynı zamanda kendi ev ya da iş yeriniz içinde bu aranjman uygulamalarını tercih etmeniz mümkün.

Salon Dekorasyon Çiçekleri 

Yeni sezonda yer alan dekorasyon trendleri arasında soft renk seçeneklerine eşlik edecek olan salon çiçekleri kullanımına yer açılıyor. Paşa kılıcı, Benjamin gibi farkı saksı bitkilerinin yanı sıra ortamda toprak ve bitki yerine su ve bitki seçimine eşlik eden bambu dallarını da kullanabilirsiniz. 

Çok geniş olmayan mekânlar için ise farklı tasarım özelliklerine sahip olan ve evinize doğallığın etkisini kısa sürede sunacak olan sukulentlerden yararlanabilirsiniz. İster kendiniz için ister ise sevdikleriniz için bu bitki seçimleri arasından tercihinizi yaparak ürün alım işlemine yer verebilirsiniz.  

Yazar : Çiçek Diyarı