Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Düğüne Hangi Çiçek Gönderilir?

Düğünler ve nişanlar ailelerin en mutlu günleri arasında yer alıyor. Bu özel günde sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olmak amacıyla çiçek göndermeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda düğüne hangi çiçek gönderilir sorusunun yanıtını merak edebilirsiniz. Düğüne gönderilebilecek çok sayıda çiçek bulunuyor. Ancak bu çiçeklerin biraz daha gösterişli olması gerektiğini de unutmayın. 

Ayrıca düğüne hangi çiçek gönderilir dendiğinde akla ilk gelen çelenk modelleri oluyor. Yoğun bir çiçek görünümü sunan ve gösterişli duruşa sahip çelenk çeşitleri prestijli bir seçenek olabilir. Bununla birlikte ferforje çelenk çeşitlerini de rahatlıkla tercih edebilir ve dilediğiniz adrese teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak seçeneklerinizin sadece çelenk çeşitlerinden ibaret olmadığını da belirtelim.

Düğüne Gönderilebilecek Çiçek Çeşitleri 

Butik çiçek tasarımlarının rahatlıkla tercih edilebilecek özel seçeneklerden biri olduğunu belirtmek lazım. Gül, gerbera, lilyum, lisyantüs, şakayık, menekşe, lale, sümbül, papatya, kır çiçekleri ya da mevsim çiçekleri gibi pek çok farklı çiçek türünün bir arada kullanıldığı butik çiçek aranjmanları düğünlerde mekanın havasını da bir anda değiştirebiliyor. 

En güzel yeşillikler ile süslenen ve böylelikle muazzam bir duruş kazanan tüm bu çiçek aranjmanı seçeneklerini online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz. Sadece tek tıkla sipariş verebilmenin keyfini yaşayın. Ayrıca İstanbul içi siparişlerde teslimatı kendi araçlarımız ile yapıyoruz ve teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz. Zengin bir seçenek yelpazesi arasından seçim yapmak için hemen şimdi çiçekleri gözden geçirin.

Yazar : Çiçek Diyarı