Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Açılışa Özel Ayaklı Sepet Çiçek Önerileri

İşyeri, kurum ve kuruluş açılışlarında çiçek göndermen en zarif adetlerimizden biridir. Bu tür organizasyonlarda gönderebileceğiniz tasarımlar arasında ayaklı sepet çiçekler de bulunuyor. Bu tasarımlar son yıllarda diğer çiçeklerden daha fazla tercih edilmeye başlandı. Bu arada açılışa özel ayaklı sepet çiçek önerileri için sizlere tavsiyelerde bulunmak isteriz.

Gelin duvağı ismini taşıyan modellere yönelebilirsiniz. Bu tasarımlar en taze çiçeklerle hazırlanıyor ve aynı zamanda bol miktarda çiçek içeriyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Kısa sürede teslimatı da yapıldığından son anda hatırladığınız bir açılış için kolaylıkla seçebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renklerde çiçeklerin bu aranjmanlarda en sık kullanılanlar olduğunu belirtmekte fayda var.

ayakli-cicek-sepeti

Açılışa Hangi Çiçekler Gönderilir?

Yine özel dizaynı ile beğeni alan standart gelin duvağı ismini taşıyan aranjman da tercih edilebilir. Bu tasarımda renkler çok daha dinamik bir görünüm sergiliyor. Ayrıca mevsime uygun yeşillikler de kullanıldığından tanzimin daha çarpıcı ve etkileyici bir duruş aldığından da söz etmek lazım. Dilerseniz beyaz rengin hakim olduğu beyaz gelin duvağı isimli aranjmana da yönelebilirsiniz.

Ayaklı sepet çiçekler düğün ve nişan gibi çeşitli organizasyonlar için de ideal bir tercih olabiliyor. katılamadığınız düğün ve nişan gibi organizasyonlar için kolaylıkla sipariş verebilir ve prestijinize uygun bir tasarımın teslimatının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Online sipariş sitemiz üzerinden çok sayıda modele göz atma imkanınız var, fiyatlar da oldukça makul.

Yazar : Çiçek Diyarı