Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Babaya Hangi Çiçekler Gönderilir?

Babanızın doğum gününde, babalar gününde ya da onun için özel olan herhangi bir günde babanızı mutlu etmek için çiçek gönderebilirsiniz. Çiçek almak sadece kadınları değil erkekleri de mutlu edebiliyor. Bu nedenle babanıza sürpriz yaparak, kendisi için seçtiğiniz çiçeği almanın keyfinden mahrum bırakmayın. Peki, babaya hangi çiçekler gönderilir? İşte bu noktada akıllar biraz karışabiliyor. Bu nedenle sizler için babanıza gönderebileceğiniz çiçek seçeneklerini sıraladık. [caption id="attachment_577" align="aligncenter" width="600"]babaya özel çiçek babaya özel çiçek[/caption]

Limon Ağacı

Babanıza gönderebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri minyatür bir limon ağacı olacak. Muhteşem bir kokuya sahip olan limon ağacı babanızın hem evinde hem de işyerinde konumlandırabileceği özel bir seçenek. Üstelik bir erkeğe gönderilebilecek bitkiler arasında yer aldığından babanızın tüm özel günlerinde ona kendi saksısı içinde hazırlanmış olan bir limon ağacı gönderebilirsiniz.

Bonsai

Elbette erkeklere buket şeklinde dizayn edilmiş bir çiçek göndermeyi istemeyebilirsiniz. Ancak minyatür bir ağaç görünümünde olan bonsailer babanız için harika bir seçenek olabilir. Çok sayıda farklı görünümü ve türü olan bonsai modelleri doğum gününden babalar gününe kadar pek çok farklı özel günde gönderilebilir. Bakımı kolay ve rahat olan bu bitkiyi babanız çok sevecek! [caption id="attachment_578" align="aligncenter" width="500"]kitapta bitki kitapta bitki[/caption]

Kaktüs

Son derece özel bitkiler olan kaktüsler özellikle bitki bakımına zaman ayıramayan babalar için ideal bir seçenek olabiliyor. Çünkü kaktüsler gölgede konumlandırıldıktan ve çok ender su verildikten sonra detaylı bir bakıma ihtiyaç duymuyor. Dolayısıyla sadece babalar için değil tüm erkekler için kaktüsün uygun bir seçenek olduğunu söylemek mümkün.

Bambu

Uzun boyu ve eşsiz duruşu ile bambu da babalara gönderilebilen bitkiler arasında yer alıyor. uzun ve ince vazosunda babanızın adresine ulaşmasını sağlayabileceğiniz bambu hem evlerde hem de işyerlerinde dekoratif bir obje olarak da sıklıkla kullanılıyor. Mekanın herhangi bir yerinde konumlandırılabiliyor olması da dikkat çeken özellikler arasında bulunuyor.
Yazar : Çiçek Diyarı