Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bir Kutu Aşk!

Aşkı ve sevgiyi anlatan çiçeğin muhteşem kokulu, kırmızı güller olduğu artık biliniyor. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı anlatmanızın en zarif ve en güzel yolu kırmızı güller göndermek oluyor. Bundan bir süre öncesine kadar güller genellikle buket şeklinde hazırlanır ve gönderimi de buket şeklinde yapılırdı. Sonrasında şık bir vazo da kırmızı güllere eşlik etmeye başladı. Artık kırmızı gülleri bambaşka aranjmanlarda da görmeye hazır olun. Bu aranjmanlar arasında en çok dikkat çeken şık bir kutu içerisinde hazırlanan kırmızı güller oluyor. Bir kutu kırmızı gül yani bir kutu aşk istisnasız tüm kalpleri ısıtmak için yeterli olabiliyor. Kutu içerisinde hazırlanan kırmızı güllerin tüm özel günlerde de gönderiminin yapılabileceğini söylemek mümkün.

Kutu İçerisinde Kırmızı Gül Aranjmanları

Vazo yerine kutuda duran kırmızı güllerin en şık aranjmanlarından biri olan bu tasarımlar doğum günleri ya da yıldönümleri gibi özel günlerde de gönderim için gayet ideal olduğunu söyleyebiliriz. Bu tasarımlar sevgiliye ya da eşe göndermek için adeta biçilmiş kaftan! Özenle hazırlandığı eşsiz duruşundan zaten anlaşılıyor. Haliyle kırmızı güllerin baş rolü üstlendiği bu aranjmanlar, en özel günlerde dahi gönderim için uygun bir form kazanıyor. Özel bir aranjman beklentisinin olduğu zamanlarda da hiç tereddüt etmeden kutu içerisinde dizayn edilen gülleri tercih edebilirsiniz. Estetik görünümü ile bakmaya doyamayacağınız bu tasarımların yaşam alanlarına inanılmaz bir canlılık ve bambaşka bir atmosfer kazandırdığı da biliniyor.

Sevginizi Kutuda Gül Aranjmanlarıyla Anlatın!

En derin duygularınıza tercüman olacak bu tasarımları herhangi bir günde de gönderebilir ve sizin adınıza duygularınızı anlatmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik kutuda hazırlanan kırmızı güllerin fiyatlarının da şaşırtacak derecede makul olduğunu söyleyebiliriz. Bütçenizi zorlamadan özel bir çiçek gönderimi yapmanız mümkün!
Yazar : Çiçek Diyarı