Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Doktor Sevdikleriniz İçin Harika Ofis İçin 10 Farklı Çiçek Türü

Doktorlar muayenehanelerinin rahat ve huzurlu bir atmosfere sahip olmasını ister. Bu nedenle odalarını dekore ederek harika bir atmosfere sahip olmasına yardımcı olurlar. Elbette bu dekorasyonda çiçekler de sıklıkla kullanılıyor. Peki, doktor olan yakınlarınıza hangi çiçekleri gönderebilirsiniz? Sizlere doktor sevdikleriniz için harika ofis için 10 farklı çiçek türü hakkında fikir veriyoruz.

  • Para Ağacı

Şık duruşu ile dikkat çeken para ağacı hem masa üzerinde hem de zeminde konumlandırılabilen çiçekler arasında yer alıyor. Son derece sade bir görünüme sahip olduğundan her türlü dekorasyona da anında uyum sağlayabiliyor. Şık bir saksıda dizayn edilen bu çiçeği tercih edebilirsiniz.

  • Tilandsia Bitkisi

Sivri yaprakları ve şık görünümü ile beğeni alan bu özel bitki de doktorlar için ideal bir çiçek çeşidi olabiliyor. Sıra dışı görünümü ile beğeni alan çiçek bakımı son derece kolay olması ile de dikkat çekiyor. Popüler çiçeklerden biri olan tilandsia bitkisini tereddüt etmeden doktor yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

  • Menekşe

Küçük yapıları nedeniyle çalışma masalarında rahatlıkla konumlandırılabilen menekşeleri de tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde menekşelerin tek bir saksıda yer aldığı aranjmanlar da sevimli görünümleri ile ön plana çıkıyor.

  • Kutuda Kır Çiçekleri

Dalından kesildikleri için çok uzun ömürlü olmasalar da bir süre mekana bambaşka bir güzellik kazandıracak olan kutuda kır çiçekleri göz atmanız gereken çiçekler arasında bulunuyor. Doktor sevdiklerinizi bu özel çiçeklerle mutlu edebilirsiniz.

ofis-cicekleri
  • Guzmanya

Kırmızı ve yeşilin en güzel buluşmasından doğan guzmanya çiçeği mekanı dekore etmek için sıklıkla tercih edilen çiçekler arasında yer alıyor. Doktor sevdiklerinizi mutlu etmek için tercihinizi guzmanyadan yana da kullanabilirsiniz.

  • Şans Bambusu

Uzak Doğu kültüründe iyi şans getirdiğine inanılan şans bambusu bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Şans bambuları şık görünümleri ile bulundukları her mekana bambaşka bir atmosfer kazandırıyor.

  • Küçük Pachira Bonsai

Bonsai ağaçlar iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Mekana farklı bir hava kazandıran küçük pachira bonsai de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Boyları çok fazla uzamadığından her mekanda kullanılabiliyor.

  • Kahve Ağacı

İlginç yaprak görünümü ile fark yaratan kahve ağacı da tercih edebileceğiniz çiçekler arasında bulunuyor. parlak ve geniş yaprakları ile bu özel bitki çalışma masalarında da konumlandırılabilir.

  • Minyatür Zeytin Ağacı

Farklı görünümü ile dikkat çeken bir diğer minyatür ağaç da zeytin ağacıdır. Gayet şirin bir görünüm sunan zeytin ağacını da doktor olan yakınlarınıza gönderebilirsiniz. Bu ağaçların bakımı çok kolay ve iç mekanlarda hayatta kalabiliyor.

  • Kaktüs Tasarımları

Çalışma masalarında rahatlıkla bulundurulabilen kaktüs çeşitleri ile harika aranjmanlar hazırlıyoruz. Online sipariş sitemizden kaktüs aranjmanlarına göz atabilir ve beğendiğiniz bir aranjman için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Kaktüsler minyatür boyları ile istenen her yerde muhafaza edilebiliyor.

Yazar : Çiçek Diyarı