Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İlk yıldönümü Çiçek Buketi İpuçları

Çiftler için evlilik yıldönümleri yılın en önemli zamanlarının başında geliyor.  Özellikle ilk evlilik yıldönümü kuşkusuz diğerlerinden çok daha fazla önem arz ediyor. Bu nedenle sizlere ilk yıldönümü çiçek buketi ipuçları aktaracağız ve böylelikle harika bir çiçek seçimi yapmanıza yardımcı olacağız. Öncelikle aşkın çiçeği olan kırmızı güllerden yana tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

Eşinizin adının baş harfinin kırmızı güller ve beyaz güller ile yazıldığı özel aranjmanlar mutlaka gözden geçirmeniz gereken çiçek tasarımları arasında yer alıyor.  En taze ve en güzel güller kullanarak dizayn edilen bu çiçek tasarımları evlilik yıldönümlerinde gösterişli bir çiçek seçimi yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Elbette seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil.

ilk-yildonumu-cicek-buketi-ipuclari

İlk Evlilik Yıldönümüne Hangi Çiçek Gönderilir?

Rengarenk güller ile hazırlanan buketler cazip bir seçenek olarak rahatlıkla tercih edilebilir.  Farklı renklerin bir araya gelmesinden doğan enerji bu çiçek buketlerinin cazibesini adeta ikiye katlıyor.  Muhteşem bir görünüm sergileyen renkli çiçek buketleri arasında güllerin yanı sıra farklı çiçeklerin kullanıldığı modelleri de bulabilirsiniz. Böylelikle zevklerinize uygun bir seçim yapmanız mümkün olur.

Kutuda kırmızı gül tasarımları mutlaka söz etmemiz gereken çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Şıklığıyla göz alıcı bir görünüm sergileyen ve harika bir hediye seçeneği olan kutuda kırmızı gül çeşitleri  mutlaka sizin de gözden geçirmeniz gereken tasarımlardır. İlk evlilik yıldönümü için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kutu çiçek tasarımlarını sitemizde inceleyebilir ve uygun fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı