Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kış Saksı Bitkileri

Kış mevsiminde havanın soğuk olmasına rağmen çiçeklerin güzelliğini sizinle paylaşmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece  evinizde kış saksı bitkileri çeşitlerine yer açmak olacak! Evde çiçek yetiştirmekten hoşlananlar için hangi çiçeklerin kış mevsiminin olumsuz koşullarına karşı dayanıklı olduğunu belirtelim. Öncelikle muhteşem bir kokuya sahip olan nergis çiçeklerinin bilinenin aksine kış çiçeklerinden biri olduğunu belirtmek isteriz.

Evinizi nergis çiçeklerinin muazzam kokusu ile buluşturan bilirsiniz. Şebboy çiçekleri de kış saksı bitkileri arasında yer alıyor. Sıra dışı bir görünüme sahip olan şebboylar hazırladığımız pek çok farklı aranjmanda da kullandığımız çiçeklerden biridir. Kasımpatı ve krizantem çiçekleri de kış çiçekleri listesinde yer alan ve eşsiz güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakan bitkiler arasında yer alıyor.

kis-saksi-bitkileri

Kış Çiçekleriyle Yaşam Alanlarınızı Donatın!

Evlerde görmeye son derece alışkın olduğunuz çuha çiçeği kış mevsiminin belki de en güzel çiçeklerinden biridir. Farklı renklerde açan bu özel çiçeği balkonunuzu ya da terasınızı süslemek için de kullanabilirsiniz. Küçük yaprakları ile ön plana çıkan sıklamen çiçeği son derece güçlü olan yapısı ile bu listeye girmeyi hak ediyor.

Sıklamen çiçeği de kendine has duruşuyla evlerin vazgeçilmezlerinden biridir. Canlı renkleri ile dikkat çeken hercai menekşe bu listede yer alan bir diğer çiçek! Evinize çiçeklerle donatmak için ihtiyacınız olan tüm bitkileri saksı çiçekleri koleksiyonumuz içerisinde bulabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı