Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

'Kocama Hangi Çiçeği Almalıyım'' Diyenler İçin Öneriler

Erkeklere hediye almak zordur.  Ancak erkekler için çiçek seçimi yapmak çok daha zordur. Bu yüzden çok sayıda kadın eşine çiçek göndermek istediğinde hangi çiçeğe seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalıyor. Dolayısıyla 'kocama hangi çiçeği almalıyım'' diyenler için öneriler sunacağız. İlk önerimiz elbette bodur yapılarıyla harika bir görünüm sergileyen bonsai ağaçlar olacak. Çünkü bu ağaçlar erkeklerin büyük bölümü tarafından beğeni alıyor.

Zelkovadan begonvil ağacı ne kadar pek çok farklı bonsai türünü inceleyebilir ve en çok beğendiğinizi eşinize gönderebilirsiniz. Bir diğer önerimiz de özel tekniklerle kurutulan ve kalıcı bir form kazanması sağlanan kurutulmuş çiçek aranjmanları olacak.

istanbul-cicekcisinden-oneriler

Erkeklere Hangi Çiçekler Gönderilir?

Bu aranjmanlar da kullanılan çiçekler yine özel tekniklerle renklendiriyor ve çok daha şık bir görünüm alıyor. Dekoratif açıdan da ilgi gören çiçekler olduğunu belirtmeliyiz. Daha farklı bir tasarım istiyorsanız bu durumda rotanızı teraryum çalışmalarına çevirin. Erkeklerden tam not alan çok sayıda farklı teraryum modeli çiçek buketlerinden daha kalıcı bir hediye olmasıyla da ön plana çıkıyor. Siz de tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Son olarak sizlere Dilek Ağacı  modellerini önereceğiz. Dilek ağaçları da hem evlerde hem de ofislerde dekoratif açıdan büyük bir popülerlik kazandı. Siz de eşinizin ofisine bu özel bitkilerden mahrum bırakmamış olacaksınız. Önerdiğimiz tüm çiçekleri online sipariş sitemizde kolaylıkla bulabilir ve cazip fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı