Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kuru Çiçek Cipso Demeti

Son yıllarda kurutulmuş çiçeklere olan ilginin bir hayli arttığını belirtebiliriz.  Özel bir yöntemle kurutulan ve sonrasında tüm neminden arındırılmasının ardından renklendirerek muhteşem bir görünüm kazanması sağlanan kurutulmuş çiçekler sevdiklerinize gönderebileceğiniz ve canlı çiçeklerden daha kalıcı olan bir seçenektir. Özellikle kuru çiçek cipso demeti  muhteşem bir görünüme sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Bu çiçeklerin  her durumda gönderime uygun olan  tasarımların başında geldiğini belirtelim. Doğum günü gibi özel günlerde fark yaratan bir seçim yapmak istediğinizde gönül rahatlığı ile rotanızı kuru çiçek cipso demeti modellerine çevirebilirsiniz. Kurutulmuş çiçekler günlerce formunu koruyarak muhteşem güzelliğini cömertçe sergilemeye devam ediyor.

kuru-cicek-cipso-demeti

Kurutulmuş Çiçek Aranjmanları ile Şık Bir Dekorasyon!

Yaşam alanlarınızı kurutulmuş çiçeklerin muhteşem güzelliği ile buluşturarak göz kamaştıran bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz. Canlı çiçeklerden daha uzun süre formunu koruyabildiği için  kurutulmuş çiçeklerin dekorasyon çalışmalarında cazip bir seçenek olduğunu belirtmek lazım. Sadece evlerde değil işyerlerinde hatta restoranlar ve kafeler gibi çeşitli işletmelerde bile dekoratif açıdan kurutulmuş çiçeklere yer verilebilir.

Şık bir vazo içerisine koyarak rahatlıkla sergileyebileceğiniz kurutulmuş çiçek buketleri artık gelin el çiçeği olarak bile tercih edilmeye başlandı. Cipsoların yanı sıra canlı çiçeklerle süslenerek göz kamaştıran bir görünüm kazanan tasarım seçenekleri her durumda sevdiklerinize gönderebileceğiniz bir  onları mutlu edebileceğiniz çiçekler arasında yer alıyor. Sitemizde bu çiçekleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı