Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevdiğini Ansızın Mutlu Edecek 5 Çiçek Tasarımı

Sevdiklerinize özel günlerde çiçek aldığınızı biliyoruz. Ancak hiç beklemedikleri bir anda göndereceğiniz çiçek ile onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sevdiğini ansızın mutlu edecek 5 çiçek tasarımı yazımızda bazı önerilerde bulunacağız. Dilediğinizi seçerek gönderimini hemen yapın!

  • Emirgan

5 adet felatun gül ve 3 tane de orkide kandili ile kupa içerisinde dizayn edilen Emirgan coşku dolu bir duruş sergiliyor. Bu yüzden sevdiğinizi ansızın mutlu etmenizi fazlasıyla sağlayacaktır. Emirgan en çok tercih edilen aranjmanlardan biri olma özelliğine de sahip!

  • Menekşeler

3 farklı renkte menekşe ile hazırlanan bu aranjman da harika bir seçenek! Üstelik uzun süre kalıcı olduğundan sevdiğiniz için hoş bir hatıra da olabilecek. Antik görünümlü saksısı ile bu aranjmana bambaşka bir duruş kazandırıyor.

  • Kır Çiçekleri

Mevsimin en güzel kır çiçekleri ile hazırlanan eşsiz güzellikte bir buket almayı kim istemez ki? Kır çiçekleri ile sevdiğinizi mutlu edin ve yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayın. Bu coşkuyu yaşamayı herkes hak ediyor.

mutluluk-cicekleri
  • 3 Adet Şans Bambusu

Bambuların herkese iyi şans getirdiğine inanılır. Siz de sevdiğiniz kişiye ansızın sürpriz yapmak için şans bambusu gönderebilirsiniz. Şık bir cam vazo içerisinde hazırlanan bu tasarımı online sipariş sitemizden mutlaka inceleyin.

  • Guzmanya

En sevilen çiçeklerden biri olan guzmanya ile şaşırtabilirsiniz! Guzmanya bakımı gayet kolay bir çiçektir.

Yazar : Çiçek Diyarı