Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevgiliye Alınan Çiçekler ve Özel Anlamları

Özel günlerinizde veya tamamen spontane gelişen anlarda sevgilinize bir çiçek almak istiyorsanız, çiçeklerin hangi anlamlara geldiğini öğrenmeniz seçim aşamasında sizlere büyük bir katkı sağlayacaktır.

Beyaz Gül

Beyaz güller evrensel olarak sevgiliye duyulan tarifsiz aşkın en temiz simgesidir. Beyaz rengi genel anlamda saflığın ve temizliğin rengi olduğu için sevgilinin gözünde bu tür duyguları temsil edebilmek istiyorsanız ona beyaz bir gül hediye edebilirsiniz.

Kırmızı Gül

Kırmızı rengi, insanların duygularını hızlı bir şekilde harekete geçirebilen etkileyici bir renktir. Son derece asil bir duruşa sahip olan kırmızı güller sevgilinize ??seni seviyorum?? demenin alternatif yollarından birisidir.

Gerbera

Beyaz çiçekler arasında yer alan gerbera çiçekleri yine aynı şekilde masumiyetin ve temiz bir kalbin en iyi temsilcisidir. Sevgilinizin daha değerli hissetmesini ve kendisini güvende hissetmesini sağlamak istiyorsanız gerbera hediye edebilirsiniz.

Orkide

Zariflik denildiği zaman ilk akla gelen çiçek türleri arasında orkideler yer almaktadır. Saf duyguların en hassas temsilcisi olan orkideler, sevgilinize duyduğunuz aşkın büyüklüğünü ona en iyi şekilde temsil edebilecek güçte bir çiçektir.

Lilyum

Sevgilinize güven duygularını daha samimi ve anlamlı yollardan ifade edebilmek istiyorsanız lilyum çiçekleri sizler için ideal olacaktır. Sevgilinize bağımlılığınızı ve sadakatınızı gösterebileceğiniz lilyumlara sevgilinizin bayılacağına emin olabilirsiniz. Tüm bu çiçek çeşitleri dışında her insanın farklı hislere ve hayat görüşüne sahip olduğunu da seçim aşamasında aklınızdan çıkartmamanız gerekiyor. Samimiyet ve güven duygularını verebileceğiniz çiçek türleri olduğu gibi aynı zamanda kişinin ruhuna hitap edebilecek özel çiçek türleri de bulunmaktadır. Bu noktada karşınızdaki kişiyi en iyi tanıyan siz olduğunuz için seçim aşamasında hislerinize güvenerek hareket etmeniz daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.
Yazar : Çiçek Diyarı