Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kent yaşamından bulanalar için yaşam alanlarına farklı bir atmosfer kazandırmanın en zarif yollarından biri de minyatür bahçe tasarımlarıdır. İstanbul da evinizi, ofisinizi güzelleştirmek istiyorsanız bu çiçek tasarımlarına yer açmalısınız. Evinizi, işyerinizi kısacası bulunduğunuz her ortamı bu ferahlık hissi uyandıran minyatür bahçe tasarımları ile donatabilirsiniz. İdeal ebatları sayesinde her ortamda kolaylıkla konumlandırılabilen tüm tasarımları kolaylıkla inceleyebilmeniz için sizlere tek bir kategori içerisinde sunuyoruz.

Minyatür Bahçe Cam Fanus

Cam fanus içerisinde hazırladığımız bu bahçe tasarımları doğaya olan özleminizi de bir nebze hafifletecektir. Toprak, canlı bitkiler ve minyatür objeler kullanarak özenle dizayn ettiğimiz tasarımlar sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçeneği olabilir. Özel günlerde gönderim yapmak için bu şık tasarımları tercih edebilirsiniz.

Minyatür ağaçlar ve minyatür bitkiler ile çok daha doğal bir görünüm kazanmış olan minyatür bahçe tasarımları arasında ev ya da insan figürünün kullanıldığı modelleri de bulabilirsiniz. Ayrıca bonsai bitkisi kullanılarak hazırlanmış olan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu tasarımlar bakımı ihmal edilmediğinde uzun süre canlı kalabiliyor. Çünkü canlı bitkilerle hazırlanıyor.

Minyatür Bahçe Siparişi

Yakınlarınıza hoş bir sürpriz yapmak için de kategorimiz içerisinde yer alan minyatür bahçe tasarımlarına yönelebilirsiniz. Tüm özel günlerde de gönderimini yapabileceğiniz bu tasarımlar yediden yetmişe herkesten tam not aldığını söylemek mümkün. Kaktüs çeşitleri ve özellikle de sukkulentler kullanılarak hazırlanan bahçe tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Çeşitli geometrik şekillere sahip fanuslar içinde hazırlanan minyatür bahçeler de ilginizi çekebilir. Son derece şık, estetik ve dayanıklı olan bu tasarımları dekoratif açıdan da kullanmak mümkün olabiliyor. En uygun fiyat avantajı eşliğinde inceleyebileceğiniz tasarımları dilediğiniz adrese teslim edebiliriz. Hemen şimdi minyatür bahçe tasarımlarına göz atarak beğendiğiniz ürün için siparişinizi bize iletebilirsiniz. Cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanın! Minyatür Bahçe Tasarımları