Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Çiçek göndermek için halen özel günleri mi bekliyorsunuz? Annenizi, eşinizi, sevgilinizi ya da arkadaşınızı mutlu etmek için tek yapmanız gereken herhangi bir günde, hatta hiç beklemediği bir günde seçtiğiniz güzel bir aranjman ile onu mutlu etmeniz olacak. Çiçek Diyarı olarak sizlere en özel demet aranjmanlarını sunuyoruz. Butik tasarımlarımız ile fark yaratıyor ve sizin de bu özel tasarımlardan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz harika gül aranjmanları hazırlıyoruz. Muhteşem duruşu ile göz kamaştıran bu tasarımlar, söz çiçeği ya da nişan çiçeği olarak da tercih edilebilir. Elbette seçenekleriniz arasında sadece kırmızı güller yok. Aklınıza gelebilecek her renkte güllerle hazırladığımız farklı buket modelleri var. Aynı zamanda şık duruşu ile ön plana çıkan kutuda gül modellerimize de göz atmalısınız.

Kısa Sürede Teslimat Yapıyoruz!

Güllerin en güzel görünümünü yansıtan erengül çeşitleri ile de şık aranjmanlar hazırlıyoruz. Butik tasarım çiçekçiniz olarak, internet üzerinden son derece kolay bir şekilde sipariş verebilmeniz için gereken tüm alt yapıyı hazırladık. Saniyeler içerisinde internet sitemizden çiçek siparişi verebilirsiniz. Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında kısa sürede teslimatını yapabildiğimiz çiçek çeşitlerimiz arasında gelin buketi gibi özel aranjmanlarımız da var.

Yaşam alanlarınızı süslemek için tercih edebileceğiniz menekşe çeşitlerimizi de görmenizi isteriz. Annenize ya da yöneticinize gönderebileceğiniz saksı çiçeği çeşitlerimizi kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de tercih edebilirsiniz. En özel saksı çiçekleriniz sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Bakımını ihmal etmediğiniz sürece uzun süre güzelliğini sizlerle paylaşacak olan bonsai modellerimiz de var. Çiçekli ya da çiçeksiz bonsailer son dönemin en trend saksı bitkileri arasında yer alıyor.

Özel Günlere Uygun Butik Tasarımlar

Terfi çiçekleri ya da doğum günü çiçekleri gibi özel günlerde seçtiğiniz çiçek ile fark yaratmanız için sizlere orkide tasarımlarımızı da sunuyoruz. Tekli ya da ikili orkideler muazzam duruşları ile onlarca çiçek arasından fark ediliyor. Özel bir yöntemle hazırlanan, doğada bulunmayan mavi orkide de sizlere sunduğumuz çiçekler arasında bulunuyor. Geçmiş olsun çiçeği olarak da tercih edilebilecek bambu çeşitlerimize de göz atmalısınız. Bambuların insanlara iyi şans getirdiğine inanılır. Şansa ihtiyacının olduğunu düşündüğünüz yakınlarınıza şans bambuları gönderebilirsiniz.

İlk buluşma çiçekleri aradığınızda da sizlere en özel aranjmanları yine biz sunuyoruz. İlk buluşmaya uygun papatya demetlerimizi gördünüz mü? Papatyaları istisnasız tüm kadınlar sever. Çünkü papatyalar masumluğu simgeler. Seçenekleriniz arasında muhteşem kokusu ile büyüleyen sümbül çiçekleri de var. Sümbüller bulundukları ortama yoğun bir koku yayarak pozitif bir etkide bulunur. Aynı etkiyi lilyum çiçekleri de yaptığından ilk buluşma için bu çiçek çeşitleri ile hazırladığımız buketleri tercih edebilirsiniz. Farklı çiçek çeşitlerini bir arada kullandığımız ve son derece gösterişli bir duruş sergileyen aranjmanların da alternatifleriniz arasında bulunduğunu hatırlatalım.

Butik Tasarımlarımız ile Fark Yaratın!

Bazı günlerde seçtiğiniz çiçek ya da çelenk ile fark yaratmaya ihtiyacınız olabilir. Açılış çiçekleri ya da düğün çiçekleri gibi aranjmanların çok fazla göz önünde olduğu durumlarda butik tasarımlarımız ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Oldukça yoğun bir çiçek görünümü sunan ferforje çelenk modellerimize göz attığınızda, bizi çok daha iyi anlayacaksınız. Firmanız adına da gönderim yapabileceğiniz çelenk modellerimizi de en taze çiçeklerle hazırlıyoruz. Butik tasarım farkını bu tasarımlarda da net bir şekilde göreceksiniz.

Elbette terfi çiçekleri ya da yeni iş çiçekleri olarak gönderimini yapabileceğiniz çiçek çeşitlerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Yöneticinize gönderebileceğiniz dilek ağacı modellerimiz ya da iş arkadaşınıza gönderebileceğiniz teraryum çeşitlerimiz de bulunuyor. Her biri özenle hazırlanan teraryumlar bir kara akvaryumu olarak adlandırılıyor. Adeta büyülü bir dünya sunan ve cam fanus içerisinde hazırlanan teraryumları annenize veya babanıza da gönderebilirsiniz.

Herkesin Bir Teraryumu Olmalı!

Hatta kendi evinizi, ofisinizi süslemek için de güzel bir teraryum modelinin siparişini bizlere iletebilirsiniz. Bu tasarımlar hazırlanırken sukkulent gibi minyatür yapıda canlı bitkiler kullanılıyor. Aynı zamanda bazı aksesuarlar ile bir tema oluşturuluyor. Bu tema kapsamında boyu çok fazla uzamayan kaktüs çeşitlerine de yer verilebiliyor. Bu arada kaktüsler bulundukları ortamdaki radyasyonu emen ve bu yönüyle sağlık için son derece faydalı olan bitkilerdir. Uzmanlar evlerde ve işyerlerinde kaktüs bulundurulmasının faydalı olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Sizlere farklı görünümleri ile beğeni olan çok sayıda kaktüs çeşidi de uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede zevklerinize uygun kaktüslere kolaylıkla sipariş vererek sahip olmanızı sağlıyoruz.

Anne ya da baba olan arkadaşınıza, yöneticinize, kardeşinize ya da arkadaşınıza yeni bebek çiçeği olarak gönderebileceğiniz çok sayıda farklı tasarımı da inceleyebilirsiniz. Genellikle kutuda çiçek formunda dizayn ettiğimiz modeller tercih edilirken aynı zamanda vazoda çiçek çeşitlerimizin de büyük ilgi gördüğünü bilmenizi isteriz. Hem evlere hem de hastanelere teslimat yapabiliyoruz. Özellikle yeni bebek çiçek gönder diyerek çiçek siparişi verdiğinizde, hastaneye teslimat yapılacaksa, vazoda çiçek ya da kutuda çiçek modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

“İçimden Geldi” Çiçeklerimizi Gördünüz mü?

Sıradan bir günde içimden geldi çiçeği olarak gönderebileceğiniz tasarımlarımızda son derece iddialıyız! Hoş bir sürpriz yaptığınızda seçtiğiniz çiçeğin de bu sürprize yakışacak bir görünüme sahip olması gerekiyor. Bu nedenle lale çiçekleri ile hazırladığımız farklı tasarımları önerebiliriz. Elbette sizlere hiçbir zaman sadece tek bir seçenek sunmadık. Dolayısıyla laleler tek seçeneğiniz değil ve önerebileceğimiz çiçekler arasında frezya çiçekleri de bulunuyor. Frezya en özel çiçeklerden biridir. Çok sayıda kişi daha önce frezya çiçeği almadığını dile getirir. Bu nedenle sürprizinizi ikiye katlayabilmeniz için bu özel çiçeğin gönderimini yapabilirsiniz.

Bir diğer önerimiz de minyatür meyve ağaçlarına yönelmeniz olacak. İhtişamlı duruşu ile dikkat çeken bu tasarımlar içimden geldi diyerek gönderebileceğiniz ve uzun süre hafızalarda yer edinecek bitkiler arasında bulunuyor. Minyatür meyve ağaçları iç mekanlarda dekoratif açıdan da tercih edilebiliyor. Özellikle iş yerlerinde bu ağaçlara sıklıkla rastlayabilirsiniz. Eğer iş ortamına gönderim yapmayı planlıyorsanız minyatür yapıları ile beğeni alan meyve ağaçlarının siz göz kırptığını belirtebiliriz.

Çiçek Diyarı Avantajlarından Faydalanın!

Çiçek göndermek için artık çiçekçi bulmanıza ya da size sunulan birkaç çeşit arasından seçim yapmak zorunda kalmanıza hiç gerek yok. Çiçek Diyarı olarak sizlere pek çok avantaj sunuyoruz. Bu avantajların ilki, geniş ürün çeşidi yelpazesine sahip olmamızdır. Aklınıza gelebilecek tüm çiçekler için gönderim yapabilirsiniz. Bir diğer avantaj da internetten online olarak kolaylıkla çiçek siparişi verebiliyor olmanızdır. İnternetten hiç zorlanmadan çiçek siparişi verebilirsiniz. Ödeme kolaylıkları da sunuyoruz ve zaten makul olan fiyatlarımızın bütçenizi zorlamasının da önüne geçiyoruz.

Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında, istediğiniz adrese çok kısa sürede siparişlerinizi ulaştırıyoruz. Tüm aranjmanlarımızı en taze çiçekleri kullanarak hazırlıyoruz. Butik tasarımlarımız ile fark yaratmanızı sağlıyor olduğumuzu da unutmayın. Özel günlerde prestijinize en uygun çiçekleri biz hazırlıyoruz. Avantajlarla dolu bir diyar olan Çiçek Diyarı çiçek göndermenin hem en kolay hem de en keyifli yoludur!