Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Buket Çiçek Modelleri

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek çeşitleri artık çok daha fazla sayıda buket seçeneğini sizlere sunuyor. Aradığınız her çiçeğin muhteşem bir bukete dönüşmüş olan halini kolayca bulabilirsiniz. Kır çiçekleri ile hazırlanmış olan buket çiçek modelleri en çok tercih edilen çiçeklerin de başında geliyor. Çünkü kır çiçekleri bulunduğu her ortama baharın eşsiz kokusunu ve güzelliğini de taşıyor.

Sadece tek renkte çiçek türlerinin kullanıldığı buketler de son dönemin popüler buket çiçek modelleri arasında yer alıyor. Bembeyaz bir çiçek buketi ya da sadece iki farklı renkte çiçeğin kullanıldığı, dinamik bir görünüm sergileyen buket modelleri eşinize veya sevgilinize de gönderebileceğiniz çiçeklerdir. Bu buketler ilk buluşma için de gayet uygun olmasıyla öne çıkıyor!

buket-cicek-modelleri

Lale Buketleri Bu Yıl Yine Moda!

Laleler her dönemin popüler çiçeklerinden biri olmayı başarıyor. Biz de sizler için online sipariş sitemizden inceleyebileceğiniz pek çok farklı lale buketi çeşidini bir arada sunuyoruz. Özellikle rengarenk laleler ile hazırlanmış olan buket modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Alternatif olarak sarı lale buketlerini de tercih edebilirsiniz. Laleler doğum gününden açılışa kadar pek çok durumda gönderime uygun olan çiçek çeşitlerinden biridir.

Fark yaratan bir tercih yapmak isteyenler için de kurutulmuş çiçek buketlerini tavsiye ediyoruz. Canlı çiçeklerden hazırlanmış olan buketlerden daha uzun süre kalıcı olması, kurutulmuş çiçeklerle hazırlanan buket modellerini benzerlerinden ayırıyor. Bu arada mis kokulu sümbüllerle hazırlanmış olan buketleri de mutlaka incelemelisiniz!

Yazar : Çiçek Diyarı