Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul'da Size En Yakın Çiçek Gönderebileceğiz Çiçekçiden Harika 10 Öneri

Çiçek dendiğinde akla ilk gelenler kırmızı güller, orkideler ve papatyalar oluyor. Oysa çiçek seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Sevdiklerinize özel günlerde daha farklı çiçekler ya da özenle hazırlanan aranjmanlar gönderebilir, onların mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Bunun için İstanbul'da size en yakın çiçek gönderebileceğiz çiçekçiden harika 10 öneri açıklamasında bulunacağız. Seçin, beğenin, gönderin!

  • Tilandsia Bitkisi

Sıra dışı bir güzelliğe sahip olan bu bitki kuşkusuz herkesin beğenisini kazanan saksı bitkileri arasında yer alıyor. Hem evlerde hem de ofislerde bakımı kolaylıkla yapılabilen bu bitkiyi sevdikleriniz için gönderirken kendiniz için de sipariş vermeyi unutmayın.

  • Para Ağacı ? Crassula

Para ağacı sadece muazzam bir görünüm sunmasıyla değil, bolluk ve bereket getirdiğine inanılmasıyla da ön plana çıkıyor. Sevdiklerinize buket çiçek yerine kalıcı bir saksı bitkisi göndermek istediğinizde harika bir seçenek olabiliyor.

  • Menekşe

Şarkılara, şiirlere konu olan menekşeler bulundukları mekana bambaşka bir atmosfer kazandırıyor. Renkli menekşe çeşitleri ile hazırlanan aranjmanlara yönelebilirsiniz, sevdikleriniz ziyadesiyle mutlu olacaktır.

  • Şans Bambusu

İyi şans getirdiğine inanılan ve dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilen şans bambularıyla yakınlarınıza iyi şans dileklerinizi iletebilirsiniz. İstanbul?da şans bambuları bir hayli popülerlik kazandı! Kendiniz için de sipariş vermeyi sakın unutmayın.

  • Guzmanya

Muazzam bir görünüm sunan saksı bitkileri arasında guzmanya da bulunuyor. Sevdiklerinizi bu defa şaşırtacak bir çiçek göndermek isterseniz tercihinizi mutlaka guzmanyadan yana kullanın. Hiçbir mekan bu güzellikten mahrum kalmamalı!

guzmanya-cicegi
  • Kahve Ağacı

Minyatür boyu ve sıra dışı bir güzellik sunan yaprak görünümü ile kahve ağacının da harika bir seçenek olduğunu bilmenizde fayda var. Parlak yaprak görünümü ile bu şirin ağaç bulunduğu her mekana bambaşka bir güzellik kazandırıyor.

  • Minyatür Zeytin Ağacı

Sevilen ve kıymet gören bir diğer saksı bitkisi de minyatür boyda olan zeytin ağacıdır. Bu ağaçlar bakımı ihmal edilmediğinde hızlı bir şekilde büyüyor ve dekoratif olarak mekana harika bir atmosfer kazandırıyor. Minyatür zeytin ağaçları ofislere gönderim için de uygundur.

  • Kaktüs Tasarımı

Kaktüs çeşitleri ile hazırlanan muazzam aranjmanların da seçenekleriniz arasında yer aldığını belirtmeliyiz. Kaktüsler küçük boyları ile istisnasız her yerde bakımı yapılabilen bitkiler olma özelliğini de taşıyor. Kaktüs çeşitleri ile hem kendinizi şımartın hem de yakınlarınızı sevindirin!

  • Teraryumlar

Cam fanusta hazırlanan teraryumlar da ideal bir seçenek olarak size göz kırpıyor. Farklı bir hediye göndermek isteyenler için çok sayıda farklı model seçeneği sunan teraryumlar da tercih edilebilir.

  • Dilek Ağacı

İyi şans, mutluluk, para, güven, huzur gibi çeşitli dileklerinizi bir arada iletmenizi sağlayan dilek ağaçları sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye dönüşebilir. Yaşam alanlarınızda mutlaka dilek ağacı bulundurun, kendiniz için de sipariş vermeyi unutmayın.

Yazar : Çiçek Diyarı