Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul'un En Sevilen Çiçekçisinden 5 Çiçek Önerisi

Çiçek siparişlerinizde hızlı teslimat ilkesine önem veriyorsanız Çiçek Diyarı sizin için en doğru adres olacak. Gönderim yapmak için öneriye ihtiyaç duyanlar için İstanbul'un en sevilen çiçekçisinden 5 çiçek önerisi paylaşımında bulunacağız. İlk önerimiz ise Renkli Dünyam ismini taşıyan özel bir aranjman! Kitap şeklinde seramik saksı içerisinde hazırlanan bu özel arajman en taze çiçeklerle hazırlandı.

Renkli güller ve mevsim çiçekleri ile hazırlanan bu tasarımı sevdiğiniz herkese hemen gönderebilirsiniz. Bir diğer önerimiz de Küçük Elma Teraryum adını taşıyor. Elma şeklinde cam fanus içerisinde hazırlanan bu teraryum çalışması muazzam şıklığı ile gören herkesi kendine hayran bırakıyor.

istanbul-en-sevilen-cicekcisinden-oneriler

?Hangi Çiçeği Göndermeliyim??

Erengülden frezyaya, krizantemden hüsnüyusuf  çiçeğine kadar pek çok farklı çiçek türünün bir arada kullanılması ile hazırlanan Çiçek Sepeti isimli arajman sizlere önerdiğimiz 3 çiçek olacak. Şık bir sepet içerisinde hazırlanan bu aranjman estetik şıklığıyla göz alıcı bir duruş sergiliyor. Ve dördüncü önerimiz sıra dışı bir çiçek olacak. Çünkü bu  aranjman kurutulmuş çiçeklerle özel olarak hazırlandı.

Değirmenlik Kuru Çiçek Buketi ismini taşıyan bu aranjman önce kurutulan sonra ise renklendirilen çiçeklerle dizayn edildi. Tahmin edebileceğiniz gibi harika bir görünüm sergiliyor. Son olarak Kutuda Fuşya Orkide ismini taşıyan tanzimi sizlere öneriyoruz.  Fuşya rengi de orkidelerle hazırlanan bu tasarım silindir şeklindeki kutusuyla çok daha şirin bir duruş sergiliyor.

Yazar : Çiçek Diyarı