Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Özür Dilemek İçin Hangi Çiçekler Gönderilir?

Kalp kırmak hiç kimsenin sevdiklerine yaşatmak istediği bir durum değil. Ancak bazen istemeden de olsa sevgi ile atan o kalpler kırılabiliyor. Bu durumda devreye özür dileme çiçekleri giriyor. Kırılan kalpleri onarmak için siz de çiçek gönderebilirsiniz. Bu durumda özür dilemek için hangi çiçekler gönderilir sorusunun yanıtını merak edeceksiniz. Hemen birkaç örnek verelim.

Anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa kısacası herkese gönderebileceğiniz özür dileme çiçekleri genellikle buket formunda hazırlanıyor. Ancak saksılı olarak dizayn edilen çiçekleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özür dileme çiçeklerinin biraz gösterişli olmasında fayda var. Ne de olsa kalpleri yumuşatma gibi önemli bir görevi üstleniyorlar. Bu yüzden sade modellere yönelmeyin.

ozur-dilerim

Kalpleri Yumuşatan Özür Dileme Çiçekleri

Eğer sevgiliye ya da eşe göndereceksin kırmızı güllerle hazırlanan özür dileme çiçeklerine yönelmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda rengarenk güllerin farklı çiçeklerle buluşması ortaya şahane bir görünüm çıkarıyor. Tercihinizi bu özel aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz. Her ne kadar tüm çiçekleri en taze olanlarla hazırlasak da bir süre sonrasında olduklarını biliyorsunuz.

Özür dileme çiçeği olarak daha kalıcı bir hediye gönderme seçeneğiniz de var. Örneğin saksı çiçekleri  kalıcı bir seçim olacak.  Alternatifleriniz arasında teraryum modelleri de yer alıyor. Cam fanusta hazırlanan teraryumlar dekoratif açıdan da tercih edilebiliyor. Sevdiklerinizden özür dilerken aynı zamanda ev ya da ofis dekorasyonunda şık bir katkıda bulunmuş olursunuz. Sitemizde özür dileme çiçekleri koleksiyonunda onlarca farklı model var, mutlaka inceleyin.

Yazar : Çiçek Diyarı