Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Terfi Alan İşinde Başarılı Arkadaşlarınız İçin Çiçek Tavsiyeleri

Arkadaşlarınızın başarılarını kutlamak için onlara çiçek göndermeniz son derece zarif bir davranış olacaktır. Bu durumda terfi alan işinde başarılı arkadaşlarınız için çiçek tavsiyeleri fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Bu çiçek tavsiyeleri yeni işe giren ya da yeni işyeri açan yakınlarınız için de ideal olabiliyor. Bu yüzden gönül rahatlığı ile sizlere önerdiğimiz çiçekleri tüm arkadaşlarınıza ya da yöneticilere gönderebilirsiniz.

Tavsiyelerimizin ilki para ağacı ? crassula olacak. Bu çiçeğin bolluk ve bereket getirdiğine inanılıyor. Bu yüzden terfi alan işinde başarılı arkadaşlarınız için çiçek tavsiyeleri arasında bu ağaca ilk sırayı veriyoruz. Küçük ebatlarda olması işyerlerinde konumlandırılmasını kolaylaştırıyor. Masa üzeri dahi bu çiçeği konumlandırmak için yeterli bir alan oluyor. Şık bir saksı içerisinde özel olarak hazırladığımız para ağacını terfi ala tüm yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

Tilandsia bitkisi de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Muhteşem bir görünüme sahip olan bu bitki sitemizde antik kupa görünümlü bir saksı içerisinde beğeniye sunuluyor. Uzun ve sivri yaprakları ile dikkat çeken bu bitki işyerlerinde dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilmesiyle ön plana çıkıyor. Özel bir görünüm sunan bu çiçek ile yakınlarınızı tebrik ederken aynı zamanda güzel bir hediye de göndermiş olacaksınız.

Arkadaşlarınızı Rengarenk Menekşelerle Tebrik Edin!

Menekşeler de seçenekler arasında yer alıyor. Küçük boylarda olması ve renkli görünümleri bu çiçeklerin işyerlerinde rahatlıkla bakılmasını sağlıyor. Online sipariş sitemizde 3 farklı renkte menekşenin tek bir saksıda buluştuğu özel aranjmanları bulabilirsiniz. Çalışma masasında ya da sehpada dahi bulundurulabilen çiçekler herkes tarafından beğenilen bir çiçek türü olduğundan sıklıkla siparişlere konu oluyor. Yeni işyeri açan yakınlarınızı da menekşeler ile tebrik edebilirsiniz.

terfi-cicegi

Büyük saksı bitkileri de bu tür durumlarda gönderilebilen çiçekler arasında yer alıyor. Yoğun yaprak görünümüne sahip olan ficus benjamin tercih edebileceğiniz bir çiçektir. Son derece gösterişli bir görünüm sergileyen bu çiçek sadece ofislerde değil evlerde de bakımı yapılabilen çiçekler arasında yer alıyor. Eğer daha küçük bir bitki seçimi yapmak isterseniz guzmanya bitkisini tercih edebilirsiniz. Üst bölümü kırmızı, yaprakları ise koyu yeşil olan guzmanya ofislere çok yakışıyor.

Orkide Çiçekleri ile Yakınlarınızı Sevindirin!

Farklı renklerde orkidelerin de terfi durumunda sıklıkla gönderildiğini belirtmemiz lazım. Orkide çiçekleriyle yakınlarınızı mutlu edebilir ve aynı zamanda tebrik mesajlarınızı rahatlıkla iletebilirsiniz. Özellikle beyaz ve fuşya orkide çiçeklerinin büyük ilgi gördüğünü belirtmemiz lazım.

Minyatür zeytin ağaçları terfi ya da yeni iş yeri açma durumunda gönderilebilen bir diğer saksı bitkisi oluyor. Bakımı ihmal edilmediğinde hızla büyüyen ve muazzam bir görünüm kazanan bu bitkiyi de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi bonsai çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Bonsailer de mekanları dekore etmek için sıklıkla kullanılan saksı bitkileri arasında yer alıyor. online sipariş sitemizde bonsai çeşitleri de mevcut.

Yazar : Çiçek Diyarı