Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

En Güzel Düğün Çiçekleri

Düğünler farklı konseptler ile hazırlanan bu özel günün daha hoş bir ambiyans içinde yaşanmasına yer verilen özel anlardır. En güzel düğün çiçekleri arasından konseptinize uygun olan tercihleri seçerek kullanmanız mümkün. Aynı zamanda çok sevdiğiniz çiçekleri de düğününüzde yer verebilirsiniz. 

Düğün Konseptinde Kullanılabilecek Olan Çiçekler

Düğün konsepti içinde kullanılabilecek olan birçok farklı çiçek türü bulunuyor. En güzel düğün çiçekleri içinden tercihinizi yaparken beyazın büyüsünden destek almanın yanı sıra ortama renk katmak içinde farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Gardenyalar, krizantemler ve lavantalar gibi farklı seçeneklere yer vererek konseptinize hareket ve güzellik kazandırabilirsiniz. 

Gelin Buket Tasarım Modelleri

Gelin buketlerini düğün konseptinizde kullandığını çiçekler ile birebir tutmanın yanı sıra farklı renk seçenekleri ve farklı tür çiçekler ile de hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Gelin buketleri natürel ve son derece doğal aranjman seçenekleri ile hazırlanırken aynı zamanda gösterişli ve şaşalı olan seçenekler ile de sunuluyor. Düğününüz için en uygun olan tercihe yer açarken beğeninize de hitap eden tercihi seçebilirsiniz. 

Düğüne Hediye Olarak Gönderilecek Çelenk Aranjmanları 

Düğün hediye aranjman uygulamalarında sevdiklerinizin bu mutlu günlerinde onların yanında olmasanız bile güzel dileklerinizi sunmak için düğün çelenkleri arasından seçiminizi yaparak gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı tercihler ile sunulan bu çelenk aranjmanlarında kimi zamanda kalplar kimi zamanda ise çift katlı çelenkleri tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca sadece çelenkler değil bu özel gün kutlamalarında ferforje aranjmanlarını da değerlendirmeniz mümkün. Tasarım uygulamaları içinde kimi zamanda renklerin güzelliği ile hareket kazanan seçimleri yer verilirken kimi zamanda beyazın büyüsü ile hazırlanan detaylara dikkat çekiyor. Bu seçimler içinden kararınızı vererek sizde sevdiklerinizin özel günlerini tebrik edebilir ve yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı