Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bohem Gelin Çiçeği

Gelin adayları için hazırlanan onlarca farklı buket tasarımı, gelinlerin hem gönüllerince bir tercih yapmasını sağlıyor hem de kendi tarzlarını hayatlarının bu özel gününde yansıtmalarına olarak tanıyor.  Seçenekler arasında artık bohem gelin çiçeği  modelleri de yer alıyor. Gerek kullanılan çiçekler gerekse süslemeleri ile bohem tarzı net bir şekilde yansıtan bu tasarımların son dönemde yıldızının parladığını söyleyebiliriz.

Eğer sizde tercihinizi bohem bir tarzı yansıtan gelin çiçeklerinden yana kullanmak istiyorsanız rotanızı hemen online sipariş sitemize çevirebilirsiniz. Aynı zamanda klasik bir stilde dizayn edilen gelin el çiçekleri de büyük bir ilgi görmeye başladı.  Prenses kesim bir gelinlik modeli ile evlenecek olanlar ve aynı zamanda salon düğünü tercih edenler gönül rahatlığıyla klasik tipte hazırlanan ve genellikle güllerin kullanıldığı modellere yönelebilir.

bohem-gelin-cicegi

Her Tarza Uygun Gelin El Çiçekleri Sitemizde!

Artık gelin el çiçekleri özel sipariş üzerine de hazırlanabiliyor. Örneğin en sevdiğiniz çiçek lale ve düğününüzde de lalelerle dizayn edilen bir gelin çiçeği ile evlenmek istiyorsunuz. Bu durumda özel sipariş verebilir ve sizin için sadece lale çeşitlerinden muhteşem bir gelin buketinin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz iki farklı çiçek türünün bir arada kullanıldığı model seçeneklerini de mutlaka gözden geçirin.

Benzersiz bir güzelliğe sahip olan gelin çiçekleri ile evlenmek için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmiyor. Minimum fiyatlarla gelin buketi tasarımlarına inceleyebilir ve beğendiğiniz model için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ancak bunun için tercihinizi online sipariş sitemizden yana kullanmamız lazım. Onlarca seçenek sizi bekliyor!

Yazar : Çiçek Diyarı