Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

?Geçmiş Olsun? Demenin Zarif Yolu

Mevsim geçişleri hemen herkesin mutlaka hastalık atlattığı dönemler olabiliyor. Hasta olan yakınlarınıza bir kısa mesajla ya da telefonla ?geçmiş olsun? demek yerine çok daha zarif bir yolla bu dileğinizi iletebilirsiniz. Çiçek almanın herkesi mutlu ettiğini düşünecek olursanız, gönderim yapacağınız çiçek eşliğinde bu iyi dileklerinizi iletmenizin, hasta olan sevdiklerinizde doping etkisi yapacağını da anlayabilirsiniz.

Hangi Çiçekler Geçmiş Olsun Dileğine Uygun?

Çiçek çeşitleri arasından hangisini seçeceğiniz ya da hangi çiçeklerin geçmiş olsun çiçeği olarak gönderilebileceği noktasında ise kararsız kalabilirsiniz. Bunun için seçiminizi pek çok farklı çiçek türü kullanılarak hazırlanmış olan şık bir demetten yana kullanabilirsiniz. Rengarenk çiçeklerin kokusu bu demette birbirine karıyor ve ortaya sıra dışı, enfes bir çiçek kokusu çıkıyor. [caption id="attachment_627" align="aligncenter" width="700"]tek dal beyaz orkide tek dal beyaz orkide[/caption] Kır çiçekleri geçmiş olsun dileğine eşlik edebilecek en zarif ve en güzel çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Siz de kır çiçekleriyle bu dilediğinizi iletmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sizin için özel olan birine, sevgilinize ya da annenize bu iyi dilediğinizi iletmek isterseniz bu durumda orkide gönderimi yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü orkideler de en özel anlara ve en özel dileklere eşlik edebilen enfes çiçek çeşitleri arasında yer alıyor.

Geçmiş Olsun Dileğine Uygun Beyaz Çiçekler

Beyaz renkte çiçeklerden hazırlanmış olan beyaz buketler ?geçmiş olsun? dileğine en çok yakışan bitkiler arasında yer alıyor. Bir anlamda çiçek seçimi yerine renk seçimi yapabilir ve beyaz buketler göndererek sevdiklerinizi mutlu etmeyi tercih edebilirsiniz. Son olarak papatyaların da bu dilek için ideal olabileceğini söyleyebiliriz. Papatya gönderimi yaparak da yakınlarınızı sevindirebilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı