Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Geçmiş Olsuna Hangi Çiçek Gönderilir?

Kaza atlatan sevdiklerinize ya da hasta olan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi şık bir çiçek eşliğinde iletmenizde fayda var. Bu durumda geçmiş olsuna hangi çiçek gönderilir sorusuna yanıt bulmanız gerekecek. Elbette her çiçek bu durumda gönderim için uygun değil. Bu yüzden hatalı bir tercih yapmamak için çiçekler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Sizler için geçmiş olsuna hangi çiçek gönderilir sorusuna birkaç yanıt verelim. Bu dilediğinizi iletmek için olabildiğince yoğun bir kokuya sahip olmayan çiçeklere yönelmenizde fayda var. Aynı zamanda polen yaymayan çiçekleri seçmeniz de önemli bir detay. Orkide geçmiş olsun dileğine en çok eşlik eden çiçek oluyor. Aynı zamanda menekşe de tercih edilenler arasında ön plana çıkıyor.

gecmis-olsun-cicegi

Hangi Çiçekler Geçmiş Olsuna Uygun?

Renkli ya da beyaz papatyalar ile hazırlanan aranjmanlar da tercih edilebilecek çiçekler arasında yer alıyor. Ancak son dönemde bir hayli popülerlik kazanan teraryum çeşitlerinin de şık bir alternatif olduğunu belirtmemiz lazım. Teraryumlara alternatif olarak da bonsai modellerini önerebiliriz.

Fakat tercihinizi mutlaka bir çiçekten yana kullanmak isterseniz kır çiçekleri ile hazırlanan aranjmanların ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Bununla birlikte mevsim buketleri de renkli görünümleri ile ön plana çıkıyor. Bu iyi dileğinizi harika bir çiçekle taçlandırmak isterseniz bu durumda birkaç farklı çiçek türünün bir arada kullanıldığı tasarımlara da yönelebilirsiniz. Seçeneklerinizi internetten de inceleyebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı