Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bonsai Limon Ağacı

Muhteşem limon kokusunun verdiği enerjiden faydalanmak için mutlaka bahçeli bir evde yaşıyor olmanız gerekmiyor. Artık limon ağaçları minyatür boyları ile yaşam alanlarının içerisinde de yetiştirilebiliyor. Kategorimiz içerisinde farklı boylarda minyatür limon ağacı çeşitlerini görebilirsiniz. Limon kokusunu yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz bu ağaçlar yaşam alanlarınızı süsleyecek.

İstediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz hatta balkon için dahi tercih edebileceğiniz en şık saksıda limon ağacı çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza bambaşka bir güzellik kazandıracak olan bu özel ağaçlar tüm güzelliğini yıl boyunca sizin için sergilemeye devam edecek. Üstelik bu şirin ağaçlar dekorasyonunuza muazzam bir katkıda bulunuyor. Hemen şimdi minyatür limon ağaç formuyla kapınıza kadar gelebilir!

En Güzel Minyatür Limon Ağaçları Sitemizde!

Büyük bir özenle yetiştirdiğimiz ağaç çeşitlerinden oluşan, göz alıcı bir koleksiyon hazırladık. Sitemiz üzerinden limon ağacı hediye gönder diyerek bu özel ağaçların dilediğiniz her adrese çok kısa bir süre içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. En sağlıklı ve en güzel ağaçlardan oluşan bu koleksiyonda dekoratif açıdan yaşam alanlarınıza eşsiz bir katkıda bulunacak olan çeşitler de yer alıyor. Üstelik tamamı için saksıda limon ağacı satın al dediğinizde uygun fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız.

En uygun fiyatlarla en güzel ağaçlara sahip olabilirsiniz. Sitemizde saksı limon ağacı fiyatları yıl boyunca makul seviyede tutuluyor. Bu sayede bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan sipariş verebilir ve hem kendi evinizi ya da ofisinizi süsleyebilir hem de sevdiklerinize bu özel ağaçları gönderebilirsiniz. Muazzam güzelliğini cömert bir şekilde sizlerle paylaşan minyatür limon ağaçları her türlü dekorasyon stiline anında uyum sağlayabiliyor.

Yaşam alanlarınızın estetik güzelliğini taçlandırmak ve aynı zamanda çok daha doğal bir görünüm kazanmasını sağlamak için saksılı limon ağacı çeşitlerini hemen incelemeye başlayın. Evinizin bol miktarda ışık alan herhangi bir yerinde ağacınızı konumlandırabilirsiniz. Salonda, oturma odasında, misafir odasında, mutfakta ya da yemek odasında bulundurabileceğiniz bu özel ağaçların bakımı da bir o kadar kolay!

Minyatür Limon Ağacı Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Öncelikle saksıda limon ağacı büyük bir ağaç görünümünü almıyor. Bu nedenle ağacınız büyüdüğünde de evinizde ya da ofisinizde bakımına devam edebilirsiniz. Boyları tavana kadar ulaşmadığı için bir süre sonrasında açık alana çıkarmanız gerekmiyor. Bu ağaçlar bahar ve yaz aylarında daha fazla, kış ve sonbaharda ise daha az suya ihtiyaç duyar. Bakımı kolay olduğundan sevdiklerinize misket limon ağacı göndermek noktasında endişe etmenize gerek yok. Çok özenli ve uğraş gerektiren bir bakıma ihtiyaç duymuyor.

Ağacınızın sağlıklı kalabilmesi için hava sıcaklığının 8 ila 45 derece arasında olması gerekiyor. Bu aralığın dışında limon ağaç gönder diyerek yolladığınız ağacın sağlıklı kalması pek mümkün olmaz. Gelişimini devam ettirebilmesi için de 12 ila 23 derece arasındaki sıcaklık en ideal olanıdır. Hava akımı bu ağaçları ciddi düzeyde olumsuz etkiler. Rüzgar alan yerlere ya da klima gibi iklimlendirme aygıtlarının karşısında konumlandırmayın. Ayrıca limon ağacı saksı noktasında da dikkatli seçimi gerektirir. Saksının drenaj deliklerinin mutlaka olması lazım.

Sulama ise havadaki neme göre değişebilir. Bu nedenle net bir sulama periyodu belirtmek yanıltıcı olabilir. Bunun için limon ağacı saksısı ve toprak arada bir kontrol edilmeli ve kuruduğunda su verilmelidir. Suyun oda ısısında ve kireçsiz olmasına özen gösterin. 2 yılda bir saksı değişimi gerekir çünkü olması gerekenden küçük saksıda limon ağacı gelişimini devam ettiremez.

Bodur Limon Ağacı Oldukça Üretkendir!

Hem oldukça uzun ömürlü hem de bir o kadar üretken olan saksıda limon ağacı ne zaman meyve verir sorusunun yanıtı da bulunduğunuz yere göre değişebilir. Genel olarak ağustos ayı sonundan ocak ayı başına kadar meyvelerini verir. Bu özel ağaç son derece cömerttir. Dallarının çok yoğun olmamasına ve boyunun kısa olmasına karşın bol miktarda meyve verir. Ayrıca saksıda limon ağacı meyveli görünümü çok daha güzel bir duruş kazanır.

Her şubat ayında mutlaka ilaçlama yapılması önerilir. Aynı durum saksıda limon ağacı kamkat çeşitleri için de geçerlidir. Bu ağaç yapraklarını dökmediği için budamayı ne zaman yapmanız gerektiği konusunda aklınız karışabilir. Ancak minyatür limon ağacı baharda çiçeklenmeye başlar. Budamayı bahardan önce yapmanız gerektiğini unutmayın. Yaprakları sararan ve zayıflamış dalları kesmeye çalışın. Bir kalemin çapından daha küçük olan dalları kesebilirsiniz.

Saksılı Limon Ağacı Hangi Durumda Gönderilir?

Bu şık ve faydalı ağaçları açılış yapan yakınlarınıza limon ağacı bonsai gönder diyerek gönderebilirsiniz. Aynı zamanda terfi alan ya da yeni işe başlayan sevdiklerinize de bu bodur ağaçları gönderebilirsiniz. Çünkü dekoratif açıdan ciddi bir popülerlik kazanan bu ağaçlar işletmelerde, ofislerde, yönetici odalarında da konumlandırılabiliyor. Sitemizde saksıda limon ağacı fiyatı son derece makul düzeyde olduğundan rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Yeni eve taşınan sevdiklerinize ev hediyesi olarak da çiçek gönder limon ağacı olsun diyebilir ve tercihini bu özel ağacı hediye etmekten yana kullanabilirsiniz. Fark yaratan bir ev hediyesi arayanlar için saksıda limon ağacı hediye olarak harika bir tercih olabilir. Dilerseniz sevdiklerinizin yeni ev adresini sistemimize yazabilir ve sizin adınıza teslimatı aynı gün yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Sevgililer günü, anneler ve babalar günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de İstanbul limon ağacı gönderme noktasında çok şanslı! Sevdiklerinize buket gülden çok daha gösterişli bir görünüme sahip olan bu ağaçları rahatlıkla gönderebilirsiniz. Elbette saksıda limon ağacı nerde satılır sorusuna yanıt sitemizdir! En sağlıklı ağaçlar, en uygun fiyatlarla sitemizden hızlı ve kolay şekilde temin edilebilir.

Minyatür Limon Ağacı Siparişi Buradan Verilir!

Bundan böyle saksıda limon ağacı nereden alınır diyerek fidancı aramanıza ve zaman kaybetmenize hiç gerek yok. Limon ağacıyla birlikte pek çok farklı minyatür meyve ağacını kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Doğum günleri gibi herkesin çiçek gönderdiği durumlarda sevdiklerinizi şaşırtmak için tercihinizi saksıda limon ağacı gönder yönünde kullanabilirsiniz. Çok daha kalıcı bir hediye seçimi yapmış olacaksınız.

Sitemizde saksıda limon ağacı fiyatları İstanbul kentinin pek çok çiçekçisinden çok daha uygun rakamlara tekabül ediyor. Minimum bütçe ile bu eşsiz ağaçlara sahip olabilirsiniz. Evinizde mutlaka yer açmanız gereken bitkilerin başında bu özel ağaçlar geliyor. Bu yüzden muazzam güzelliklerini sizin için sergilemeye başlamaları için daha fazla zaman kaybetmeyin. Sadece minyatür limon ağacı gönder diyerek sipariş vermeniz yeterli oluyor!

Minyatür Meyve Ağaçlarında Aynı Gün Ücretsiz Teslimat!

En uygun fiyatlar eşliğinde limon ağacı İstanbul gönderme için Çiçek Diyarı doğru adres! Morale ihtiyacı olan sevdiklerinize, kendinizi affettirmeniz gereken yakınlarınıza, kalpleri yumuşatmanız gerektiğinde kısacası aklınıza gelebilecek her durumda çiçekten çok daha fazlası; harika bir hediye olan saksıda limon ağacı siparişi verebilir ve aynı gün ücretsiz olarak teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden siparişi verilen saksıda limon ağacı İstanbul kentinin tüm ilçelerine ve semtlerine teslim ediliyor. Dilediğiniz adres için sitemizden sipariş verebilir ve aynı gün ücretsiz teslimat avantajından faydalanabilirsiniz. Dekoratif ve göz alıcı bir şıklık sunan saksılarda itina ile yetiştirilen bu özel ağaçlarla yaşadığınız her mekanın havasını hemen değiştirin! Daha doğal ve daha şık bir yaşam alanına sahip olmanız için tek tık yeterli! Hemen şimdi sizler için hazırlanan bu özel koleksiyona göz atmaya başlayın! Sitemiz üzerinden ileri bir tarihte teslim edilmek üzere de sipariş verilebilir!