Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Anthurium Antoryum Çiçeği

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, yaşam alanlarınızı süsleyebileceğiniz en özel çiçekleri sitemizde bulabilirsiniz. Butik çiçek tasarımları ve ferforje çiçek modelleri için de en doğru adrestesiniz. İncelediğiniz bu sayfada en güzel antoryum çiçeği çeşitleri yer alıyor. Hemen bu özel çiçeklere göz atarak ileteceğiniz antoryum çiçek siparişi İstanbul kentinin tüm semtlerine ve tüm ilçelerine aynı gün teslim ediliyor. Sevdiklerinize sürpriz yapmak için hazırladığımız koleksiyona göz atmanız yeterli olacak.

Sıra dışı görünümü ile ön plana çıkan anthurium antoryum çiçeği canlı renkleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Muazzam bir duruşa sahip olması, bu özel çiçeğin her durumda ve herkese gönderim için uygun olmasını beraberinde getiriyor. Anlamı “tutku” olan bu çiçek kırmızı rengini en güzel şekilde yansıtan, ender çiçekler arasında yer alıyor. Sıcak iklimlerin çiçeği olması ve uygun koşullar sağlandığında renklerini daha parlak şekilde yansıtması da bu çiçeği özel kılan unsurlar arasında yer alıyor.

Sevdiklerinize Antoryum Çiçeğiyle Sürpriz Yapın!

Sitemiz üzerinden sadece birkaç dakikanızı ayırarak, en uygun fiyatlar eşliğinde anthurium çiçek siparişi verebilirsiniz. Tüm sevdiklerinize bu özel çiçekle sürpriz yapmak için doğru adres çiçek diyarı! Özenle yetiştirdiğimiz çiçek çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Şık bir saksı içerisinde dizayn edilmiş olan anneler günü, babalar günü,  öğretmenler günü  ya da sevgililer günü gibi tüm özel günlerde gönderim için gayet uygun olan seçenekler arasında yer alıyor. Farklı bir görünüme sahip olması bulunduğu her ortamda dikkat çekmesini beraberinde getiriyor.

Sevdiklerinize hiç beklemediği bir anda sürpriz yapmak için bu çiçeği tercih edebilir ve asla unutamayacağı bir anının mimari olabilirsiniz. Sadece flamingo çiçeği gönder diyerek sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyona ulaşabilirsiniz. Bu çiçek diğer bitkilerle uyumlu olmasıyla da ön  plana çıkıyor. Evinizde ya da ofisinizde bulunan tüm bitki ve çiçeklerle anında uyum yakalayabilen antoryum çiçeği aynı zamanda çiçekler için ayırdığınız alana eşsiz bir güzellik kazandırıyor. Canlı renkleri bitkilere ayırdığınız alanın çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bu nedenle evinizde ya da ofisinizde mutlaka bu özel çiçeğe yer vermelisiniz!

Antoryum Çiçeği Hangi Durumlarda Gönderilir?

Öncelikle bu çiçeğin bakımını kolay olması nedeniyle iş ortamlarında da bulundurulabileceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle antoryum ofis çiçeği olarak da tercih edilebilir. Terfi alan, yeni işe başlayan sevdiklerinize başarı dileklerinizi antoryumun büyüleyen güzelliği eşliğinde iletebilirsiniz. Şıklığı ile göz alıcı bir duruş sergileyen bu çiçek özel günlerde özel bir hediye seçimi yapmak isteyenlerin adeta imdadına yetişiyor.

Yeni işyeri açılışı yapan sevdikleriniz için de gönderime uygun olan çiçekler arasında yer alıyor. Yakınlarınızın yeni işyerini dekore etmesine katkıda bulunacağınız bu özel çiçek kokteyller gibi farklı etkinlikler için de gönderime uygundur. Aynı zamanda yakınlarınızın doğum gününde buket çiçekler yerine daha kalıcı bir çiçek hediye etmek isterseniz tercihinizi gönül rahatlığıylaantoryum çiçeği gönder diyerek bu eşsiz güzellikten yana kullanabilirsiniz. Gösterişli bir duruşa sahip olması doğrum günü ruhuna uygun çiçekler listesinde yer almasını sağlıyor.

Tedavi gören ya da bir kaza atlatan yakınlarınıza gönderebileceğiniz çiçeklerden biri de antoryumdur. Sitemiz üzerinden antoryum hastane çiçeği gönder diyebilir ve kentin tüm hastanelerine aynı gün, ücretsiz teslimat yapmamızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Elbette siparişini ilettiğiniz çiçekleri evlerin yanı sıra iş yerlerine ve hastanelere de teslim ediyoruz. Eşinize ya da sevgilinize göndermek için özel bir çiçek arıyorsanız bu durumda da devreye antoryum çiçeği giriyor. Evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü  ya da sevgililer günü gibi özel günlerde gönül rahatlığıyla bu özel çiçeği gönderebilirsiniz.  Sürekli olarak kırmızı gül gönderimi yapıyorsanız bu defa sevgilinizi ya da eşinizi antoryum çiçeği ile şaşırtabilirsiniz! Tutku  anlamına geldiği için çiftler için de ideal olan çiçek çeşitleri arasında yer alıyor.

Antoryum Çiçeğinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Antoryum çiçeğinin bakımı çok kolay olduğu için uzun uğraş vermenize gerek kalmıyor. Bu çiçek güneşe aşık olan çiçekler arasında yer alıyor. Buna karşın yine de çok fazla güneşe ihtiyaç duymaz. Yıl içerisinde az oranda güneş görmesi yıl boyunca açması için yeterli olabiliyor. Ayrıca güneşe doğrudan koymamak gerekiyor. Bu çiçek filtrelenmiş güneşi seviyor. Tülden yansıyan ya da camdan az oranda yansıyan güneş antoryum çiçeği için çok daha ideal bir ortam olabilir. Ancak kasım ayından şubat ayına kadar güneşi direkt olarak alması gerektiğini de unutmayın.

Humuslu topraklardan hoşlanan bu çiçek yılda 1 defa vitamin ve mineral desteğine de ihtiyaç duyuyor. Karışım topraklar bu çiçeğin tüm güzelliğini sergileyebilmesi için en ideal toprak türüdür. Bununla birlikte çiçeğin sulanmasına da dikkat edilmesi gerekir.  Toprağın her daim nemli kalmasına özen göstermelisiniz. Bulunduğunuz yerdeki nem oranına bağlı olarak çiçeğinizin su ihtiyacı değişebilir. En doğru yöntem toprağa kontrol ederek sulama yapmaktır. Kireçsiz ve oda ısısında su kullanmanız gerekiyor. Çok fazla oranda sulama yapmamaya da özen gösterin!

Doğum Gününe Antoryum Çiçeği Gönderin!

İnternet üzerinden sipariş vererek sevdiklerinizin doğum günü için antoryum çiçeği gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinden antoryum çiçeği doğum gününe gönder diyerek kolaylıkla çiçeğinizin istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu özel çiçeğin dekoratif olarak da tercih edildiğini unutmayın!  Doğum günü partisinin düzenleneceği alanı estetik açıdan çok daha şık bir görünüm kazandırmak için bu özel çiçeğin büyüleyen güzelliğinden faydalanabilirsiniz.

Dekorasyonu taçlandırmak ve mekana çok daha farklı bir görünüm kazandırmak için gönül rahatlığıyla bu özel çiçeği tercih edebilirsiniz. Ayrıca yeni eve taşınan yakınlarınıza ev hediyesi olarak da antoryum çiçeğini gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin yeni evine süslemesi ne katkıda bulunmuş ve onlara kalıcı bir hediye sunmuş olacaksınız. Bu sayede minimum bütçe ile eşsiz bir hediye seçimi yapmış olmanız da cabası! Online olarak saksı çiçeği antoryum siparişi verdiğinizde sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız.

En Güzel Antoryum Çiçeği Çeşitleri Burada!

Çeşitli süslemelerle güzelliğini ön plana çıkardığımız antoryum çiçeği çeşitleri için en doğru adrestesiniz. Sizlere eşsiz bir koleksiyon sunarken aynı zamanda uygun fiyat avantajından faydalanma şansı da tanıyoruz. Minimum düzeyde bütçe ayırarak  en güzel ve en gösterişli antoryum çiçeğine sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize her durumda gönderebileceğiniz bu özel çiçek aynı zamanda yaşam alanlarını da süslüyor. Evinizi ve ofisinizi antoryum çiçeğinin göz alıcı güzelliğinden mahrum bırakmayın. Evinizde mutlaka olması gereken çiçekler arasında bu eşsiz güzellik de bulunuyor.

Çiçek diyarı ayrıcalıklarından siz de faydalanabilirsiniz. Muazzam bir şıklık sunan bu eşsiz çiçeklerle yaşam alanlarınızı donatmak için hemen şimdi siparişinizi iletin. Sitemiz üzerinden iletilen tüm siparişler kentin tüm adreslerine aynı gün ücretsiz olarak teslim ediliyor. Sizler için hazırladığımız diğer koleksiyonlara da hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. Antoryum çiçeği ile muhteşem bir uyum yakalayacak onlarca farklı bitki, minyatür ağaç ve çiçek aranjmanları incelemeniz için sizi bekliyor. Yapmanız gereken sadece koleksiyonlarımıza keyifle göz atmanız olacak. Avantajlı fiyatlar ve aynı gün teslimat ayrıcalığından faydalanma sırası şimdi sizde!

************

Antoryum çiçeği siparişi vermek için hemen tıklayın! En güzel antoryum çiçeği çeşitleri, ugun fiyat ve aynı gün ücretsiz teslimat avantajları burada!