Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevdiklerinize alacağınız günlerin daha kalıcı olmasını ister misiniz? O zaman solmayan güller arasından bir tercih yapabilirsiniz. Çiçek Diyarı’nda bulunan solmayan gül seçenekleri ile hediye edeceğiniz güller sadece daha kalıcı değil, aynı zamanda daha anlamlı da olacak. Solmayan güller, soklanmış gül olarak da bilinmektedir. Alanında uzman çiçekçiniz Çiçek Diyarı’ndaki şoklanmış güller ilk günkü görüntüsüyle kalarak, harika bir hediye alternatifi olacak. Her bütçeye hitap eden bu çiçekleri yakından incelemek için sitemizi ziyaret edebilir, solmayan gül fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Güller, solmayan güller, ekvator gülleri ve daha fazlası…

Solmayan güller Çiçek Diyarı’nda birçok farklı renk seçeneğiyle karşınıza çıkmaktadır. Bu güller özel işlemlerden geçirilerek hazırlanmaktadır ve genellikle cam fanus kullanılarak muhafaza edilmektedir. Uzun yıllar rengini koruyan bu renkli güller ekstra herhangi bir bakım gerektirmemektedir. İyi bir şekilde bakıldığı sürece hediye edilen kişi uzun süre dilediği yerde gülleri değerlendirebilir. Tabi ki solmayan güllerin farklı türleri ve renkleri bulunmaktadır. Pembe, beyaz, mavi, kırmızı… Tercih edilecek olan güle göre, çiçeğin ömründe de değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Ama çoğunluğa bakıldığında sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak olan bu güller ortalama 2 ile 4 yıl arasında ilk anki görüntüsünü koruyacak diyebiliriz. Tabi ki bu süreyi gülün suyla temas etmemesi, gülün güneş ışığından korunması, gülle temastan kaçınılması gibi bazı kriterler de belirleyebilmektedir.

Solmayan Gül Siparişi

Tüm özel günlere ve anlara tanıklık edecek solmayan gül siparişlerinizi web sitemizden gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz. Online çiçekçi adresiniz Çiçek Diyarı’nda sipariş vermek istediğiniz solmayan gülleri seçerek siparişinizin ilk adımını tamamlayabilirsiniz. Gülünüzü seçtikten sonra kolay ve hızlı bir şekilde ödeme adımına geçebilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz çiçek, dilediğiniz adrese teslim edilir. Tabi ki sizin karşı tarafa iletmek istediğiniz duygularınızı belirttiğiniz not ile birlikte.

Solmayan gülleri sitemizde zevkinize uygun ve uygun fiyatlarımızla pratik olarak satın alabilirsiniz. Üstelik tüm solmayan gül siparişleriniz güvenli ödeme yöntemlerimiz ile istediğiniz il ve ilçeye teslim edilmektedir. Dilerseniz konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle hangi ürünü almak istediğinize karar veremediyseniz, unutmayın ki müşteri temsilcimiz bu konuda da size memnuniyetle yardım edecektir.

Solmayan Gül Fiyatları

Çiçek Diyarı’nda güller gerçek olarak kullanılan birçok solmayan gül çeşidi bulunmaktadır. Tabi ki bu solmayan güllerin fiyatları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Fiyatların birbirinden farklı olmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Örneğin, solmayan güllerin fiyatları kullanılan gülün türüne ve rengine göre değişebilmektedir. Bunun yanı sıra içerisindeki gülün sayısı da fiyatı etkileyen diğer faktörlerden biridir. Genellikle cam fanusun içerisine konulan solmayan güllerin fanusunun büyüklüğü de fiyat konusunu belirleyen detaylardan biridir.

Çiçek Diyarı’nda solmayan gül olarak her zaman kaliteli ve görünümüyle hayran bırakan güller kullanılmaktadır. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız sitemizdeki solmayan gülleri ve fiyatlarını incelemeden kararınızı vermeyin. Solmayan gül fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Çiçek Diyarı Solmayan Gül Çeşitleri

Yıllar boyunca saklayabileceğiniz solmayan gül çeşitleri Çiçek Diyarı’nda sizi bekliyor. Solmayan Gül kategorimizde yer alan birbirinden harika güller renk alternatifleriyle sevdiklerinizi mutlu edecek, bulunduğunuz ortama apayrı bir hava katacak.

Sevgiyi ve aşkı temsil eden kırmızı güller, solmayan gül kategorisinde de oldukça iddialı. Şeffaf cam fanus içerisinde harika bir görünüme sahip olan kırmızı güller hemen hemen tüm özel günlerde sevdiğiniz kişilere göndermeniz için ilk seçeneğiniz olabilir. Ama diyorsanız ki “Gül göndermek istiyorum ama sıradanlıktan uzaklaşmak istiyorum.” , o zaman da size önereceğimiz farklı seçeneklerimiz var tabi. Gül hediye etmek istediğiniz kişinin zevklerini göz önünde bulundurarak sitemizde bulunan lacivert, beyaz, gold gibi renk seçeneklerine sahip olan gülleri de satın alabilirsiniz. Hatta gökkuşağı gibi rengarenk güller de bulunuyor.

Çiçek Diyarı’nda yer alan tüm solmayan güller rengine ve modeline göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilir, 7/24 sitemiz üzerinden solmayan gül siparişinizi verebilirsiniz.

Sitemizdeki solmayan güller, dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Evde, ofiste, çalışma odasında ya da farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Birçok farklı renk alternatifi olması sayesinde de kullanılacak olan ortamın dekorasyonuyla uyumlu bir renk de seçebilirsiniz.

Çiçek Diyarı’nda yer alan solmayan güller, en özel aranjmanlarımız arasında yer alıyor. Dönem dönem farklı tasarımlarda solmayan güller de satışa sunulmaktadır. Tüm özel günlerde tercihlerinizi solmayan güllerden yana kullanabilirsiniz. Genellikle gül hediye gönderilirken birkaç hafta sonra güllerin solacağı akla gelmektedir. Bu durum biraz üzücü olabilse de solmayan gül sipariş ederek bu durumun önüne geçebilmek mümkün. Çünkü solmayan güller ile güller o muhteşem görüntüsünü uzun süre korumaktadır.

İlk geldiği andaki gibi formunu uzun süre koruyan solmayan gülleri Çiçek Diyarı kalitesiyle satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize göndereceğiniz solmayan güller sayesinde onları mutlu ederek, her zaman sizi hatırlayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Cam Fanusta Solmayan Gül

Sevdikleriniz için sıradan olmayan çiçekler satın almak için Çiçek Diyarı’nı tercih edebilirsiniz. Alacağınız diğer çiçeklerin aksine cam fanusta solmayan güller uzun yıllar saklanabilecek çiçeklerdendir.

Solmayan güller hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tamamen doğal ve harika bir şekilde korunmuş olan bu güller, en özel haliyle sitemizde satışa sunulmaktadır. Yapay çiçeklerin aksine, solmayan güller canlı olduğu için görsel olarak da beklentinizi karşılayacaktır. Taze güllerin ömrü uzun olmasa da, solmayan güller uzun süre canlı ve taze bir görünüme sahip olarak kalmaktadır.

Dekoratif ürünler arasında tercih edilen seçeneklerden birini olan solmayan güller ile özellikle iç mekanlarda farklı bir hava elde edebilirsiniz. Tüm konfor alanlarınız için solmayan güller harika birer seçenektir.

Bu harika gülleri hediye etmek için bir sebep beklemenize gerek yok. Sizin için değerli olan ve sebepsiz yere de olsa mutlu etmek istediğiniz insanlara sürpriz yapabilirsiniz. Unutmayın ki çiçek de dahil olmak üzere tüm hediyeler sevdiklerinizle aranızdaki bağları daha da güçlendirmektedir. Hediye olarak göndermeseniz bile bu harika çiçekleri kendiniz için de sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hatta hemen şimdi sitemizi ziyaret ederek en sevdiğiniz renkteki solmayan gülü kendiniz için sipariş verebilirsiniz. Baktıkça içinizin açılacağı, enerjinizin değişeceği ve yüzünüzde tebessüm oluşturacak olan rengarenk solmayan güller ile kendinizi şımartmaya ne dersiniz?