Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

 

Solmayan Gül


Taze taze toplanmış bir demet gül hediye almaktan daha güzel çok az şey vardır. Çiçekler en kederli günü bile aydınlatma gücüne sahiptir. Üstelik mutlu bir günde alınan bir demet çiçeğin yaşattığı heyecan ile hiçbir şey boy ölçüşemez. Ancak çiçekler solduğunda ve dökülmeye başladığında, bu durum keyif kaçırabilir. Bizim için anlamı olan bir şeyi atmak istemeyiz ancak bir demet solmuş gül ile ne yapacağımızı da bilemeyiz.
Solmayan güller, hediye edilen canlı çiçeklerin bu olumsuz yönünü ortadan kaldırır. Sıradan bir demet çiçekten çok daha uzun süre canlılığını koruyabilen bu güller, görünüşlerini 2 – 3 yıl boyunca koruyabilir ve her baktığınızda size bu gülleri ilk teslim aldığınızdaki duyguları yaşatabilir.
 

Solmayan Gül Nedir?


Solmayan Gül, doğal bir yöntemle çiçeklerin ilk günkü en canlı görünüşlerinin korunmasının sağlanmasıdır. Güller dünyanın en değerli çiçeklerinden bir tanesidir. Kadife gibi yaprakları ve sonsuz çeşitlilikteki renkleri ile her bahçenin ve çiçek aranjmanının en göz alıcı parçası haline gelirler. Solmayan Gül ise dünyanın en anlamlı hediyesi olarak güzelliğini ve dekoratifliğini yıllarca korur. Çiçek Diyarı güvencesiyle elde edebileceğiniz bu güller, taze kesilmiş bir gülün bütün güzelliğine sahiptir. Üstelik olumsuz yönleri olmadan!
 

Solmayan Gül Nasıl Yapılır?


Her bir gül, renklerinin en parlak ve en güzel olduğu anda kesilir. Kesildiği andan itibaren de gliserin ve diğer bitkisel içeriklerden oluşan koruyucu bir formül içeren suyun içerisine batırılır. Solmayan Gül, yapılış süreci tamamlanana kadar kademeli olarak bu sıvı değiştirilir. Her bir yaprağı ve parçası incelenip, zarar görmüş bütün kısımları ayıklanan Solmayan Gül, bütün bu işlemler sonucunda muhteşem bir renge sahip mükemmel bir çiçek halini alır.
 

Cam Fanusta Solmayan Gül


Kendinizi şımartmak ya da ailenizi ve sevdiklerinizi sevindirmek için tercih edebileceğiniz cam fanus içerisinde Solmayan Gül ile her evin veya işyerinin havasını değiştirebilirsiniz. Çiçekleri dekoratif fikirlerinin bir parçası haline getirmekten hoşlananlar, Solmayan Gül’ü genellikle cam fanus içerisinde tercih etmektedir. Çiçek Diyarı’nda her renkte bulabileceğiniz bu eşsiz güzellikteki çiçekler ile her mekana yenilik katabilirsiniz. Solmayan Gül hiçbir bakım gerektirmemesi ve cam fanus içerisinde kolayca taşınabilmesi sebebiyle, özel günlerde değer verdiklerinizi mutlu etmenin mükemmel bir yoludur.
 

Solmayan Gül Fiyatları


Solmayan Gül ister cam bir fanus içerisinde tek bir renk olarak ister daha anlamlı bir aranjman içerisinde farklı renklerde tercih edilsin, uzun süre gösterişli görüntüsünü korur. Sevdiğiniz kişi için özel bir günde, yakın bir arkadaşınız terfi ettiğinde ya da yalnızca kendi mutluluğunuz için tercih edebileceğiniz Solmayan Gül, Çiçek Diyarı’nda çeşitli tasarımlarına göre çok uygun fiyatlardan başlıyor. Rainbow Rose ismiyle gökkuşağının renklerini taşıyan cam fanustaki tek bir gül aranjmanı kısıtlı bütçeniz için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkarken, daha yüksek bütçe sahibiyseniz, Sen ve Ben isminde, çok özel bir hediye olarak tercih edilen Altın Gül’ü sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Satın alacağınız Solmayan Gül’ü çeşitli fiyat aralıklarına ve her biri başka bir anlam taşıyan renklerine göre belirleyebilirsiniz.
 

Solmayan Mavi Gül


Güller yalnızca birer hediye değil, ifade edilemeyen duyguların da araçlarıdır. Sözcükleri kullanmadan, sadece bir adet gül ile duygularınızı aktarabilirsiniz. Solmayan Mavi Gül, ulaşılamayan ve gizemli bir aşkı temsil eder. Doğada da nadir olarak bulunan Solmayan Mavi Gül imkansızlığın ve çaresizliğin sembolüdür.
 

Solmayan Pembe Gül


Kadifemsi yaprakları ve canlı renkleriyle en özel hediyelerden biri olan Solmayan Gül’ün her rengi başka bir anlam taşır. Genellikle teşekkür etmek ya da küçük bir jest yapmak amacıyla tercih edilen Solmayan Pembe Gül’ü Çiçek Diyarı’nda bir tık ile satın alabilirsiniz.
 

Solmayan Kırmızı Gül


Aşkınızı anlatmanın, ona Solmayan Kırmızı Gül hediye etmekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Kişiye çok sevildiğini anlatan ve aşkın en saf duygularını temsil eden kırmızı gül, solmadığı için aşkınızın sonsuzluğunun da bir sembolu olacaktır.
 

Solmayan Beyaz Gül


Saflığın ve masumiyetin en güzel ve içten ifadesi beyaz güldür. Solmayan Beyaz Gül ile değer verdiğiniz kişiye masumiyetlerinin hiç solmayacağı mesajını verebilirsiniz.