Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Neden Cicekdiyari.com?

Online alışverişin son yıllarda giderek popüler bir hale gelmesi ile birlikte artık en anlamlı hediyelerden olan çiçekleri de internet üzerinden sipariş vererek satın alabiliyorsunuz. Sevdiğiniz kişilere verdiğiniz değeri daha anlamlı ve özel bir şekilde gösterebilmek istiyorsanız cicekdiyari.com adlı sitemiz üzerinden dilediğiniz tüm çiçek türlerine sadece bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Çiçekler

Çiçek ürünleri kategorimizde tüm özel günlerinize yönelik çiçek tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Çiçek çeşitlerimiz arasında sevgililer gününe özel, hasta ziyaretlerine özel, kutlama ve tebrik, açılışlar ve iş tebrikleri gibi pek çok farklı amaca yönelik çiçekler bulunmaktadır. SSL sertifikasına sahip olan online alışveriş mağazamız üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Böylelikle kredi kartlarınızdan ek çekimler yapılması veya kişisel bilgilerinizin kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilmesi riski ortadan kalkmaktadır.

Hızlı ve Doğru Adrese Teslimat Garantisi

En önem verdiğimiz konular arasında ise her zaman hızlı teslimatı doğru şekilde gerçekleştirebilmek bulunmaktadır. Genellikle özel ve anlamlı günlerin daha büyük bir anlam kazanabilmesi için verilen siparişlerin vaktinde istenilen yere ulaştırılması bizler için büyük bir önem taşımaktadır. Sevdiğiniz kişinin doğum günü için bir çiçek sipariş ettiğiniz zaman, sipariş verdiğiniz çiçek sizin belirttiğiniz zamanda, sizin belirtmiş olduğunuz adrese özel notunuz ile birlikte teslim edilir.

Ödeme Seçeneklerinde Esneklik

Kapıda ödeme seçeneklerimiz sayesinde cicekdiyari.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödemelerini kredi kartı kullanmadan da yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme seçeneklerimiz arasında banka havalesi de bulunmaktadır. Klasikleşmiş hediyelerden sıkıldıysanız ve daha anlamlı hediyelere göz atmak istiyorsanız çiçek çeşitlerimiz arasından özgür bir biçimde seçim yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sizlere aynı zamanda çiçek seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar, çiçekler ve anlamları, çiçek ve bitki bakımı gibi konularda da hizmet sunuyoruz.
Yazar : Çiçek Diyarı