Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bağlılık ve aynı zamanda sonsuz sevgi anlamına gelen sümbül çiçeği eşsiz duruşu ile en özel çiçeklerden biridir. Kategorimiz içerisinden sümbül siparişi verebilir ve dilediğiniz adrese kısa sürede teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde farklı renklerde çok sayıda sümbül aranjmanı bulabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında mor sümbül çiçeği de bulunuyor. Her durumda gönderime uygun bir çiçek olan sümbül bebek sahibi olan yakınlarınızı tebrik etmek için de gönderim yapabilirsiniz. Renkli aranjmanlar yeni bebek çiçek gönder diyerek tercih edebileceğiniz sümbül aranjmanları olabilir.

Aynı zamanda annenizin, babanızın, eşinizin ya da sevgilinizin doğum günlerinde de sümbül tercih edilebilir. Klasikleşmiş buketler yerine doğum günü çiçek aranjmanı olarak farklı bir çiçek arayanlar sümbüllerle hazırladığımız tasarımlara yönelebilir. Sadece buket şeklinde değil, saksı içerisinde de sümbüllere sahip olabilirsiniz. Çeşitlerimize göz attığınızda saksıda sümbül fiyatı hakkında da fikir sahibi olacaksınız. Sizlere tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz.

Butik Çiçek Tasarımları İçin Doğru Adrestesiniz!

Butik tasarım çiçekçiniz olarak kırmızı sümbül çiçeklerinden de birbirinden özel ve şık aranjmanlar hazırladık. Sadece sümbüllerle hazırladığımız aranjmanlara alternatif olarak farklı çiçeklerle sümbülleri buluşturduğumuz aranjmanlara da yönelebilirsiniz. Özellikle lale sümbül ile uyum sağlayan çiçekler arasında bulunuyor. Sıra dışı bir güzellik sunan lale ve sümbülün buluşması, sizin de beklentilerinizi karşılayacaktır. Elbette çiçek renkleri bakımından da en geniş seçenek yelpazesini biz sunuyoruz. Sizlere pembe sümbül çiçekleriyle de çok sayıda farklı aranjman hazırladık.

Yöneticinize, öğretmeninize, öğrencinize, annenize, sevgilinize ya da arkadaşlarınıza iletmek istediğiniz mesajları da çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde geçmiş olsun çiçek aranjmanları da bulunuyor. Eve, işyerine ya da hastanelere teslimat yapabiliriz. Geçmiş olsun dileklerinizi de sümbül çiçek çeşitleri ile iletebilirsiniz. Muhteşem bir kokuya sahip olan bu çiçekler, bulundukları ortamın atmosferini de bir anda değiştiriyor. Bu yüzden açılış çiçekleri gibi gösterişli çiçek çeşitlerine ihtiyaç duyulduğunda da rotanızı sümbüllere çevirebilirsiniz.

İşyerine Gönderim İçin Uygun Çiçekler

Alternatif tasarımlar hazırlayarak, işyerlerine gönderim için de uygun olan çiçek çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Örneğin yeni iş terfi çiçekleri olarak bu şık tasarımları gönderebilirsiniz. Vazo ya da saksı içerisinde hazırladığımız bu çiçeklerle işyerlerinin bambaşka bir atmosfere bürünmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saksıda sümbül satın al diyerek bu eşsiz tasarımlara sahip olmanızdır. Böylece kendi yaşam alanlarınızı da sümbüllerle süsleyebilirsiniz.

Çiftler için özel günler, özel çiçeklere ihtiyaç duyulan günlerdir. Bu detayı da gözden kaçırmadık ve sizler için birbirinden şık düğün – nikah çiçekleri modelleri hazırladık. Her biri gösterişli duruşu ile beğeni alan ve tüm organizasyonlara uygun olan bu tasarımlarımız arasında sümbül çiçeği kullanarak dizayn ettiğimiz modeller de yer alıyor. Sümbüllerin her durumda gönderime uygun olduğundan söz etmiştik. Bu nedenle söz- nişan çiçekleri olarak da bu eşsiz güzelliklere gönül rahatlığı ile yönelebilirsiniz.

Sizlere En Özel Yıldönümü Çiçeklerini Sunuyoruz!

Elbette tanışma yıldönümü, evlilik yıldönümü ya da nişan yıldönümü gibi özel günler de çiçeksiz olmaz. Haliyle butik tasarım çiçekçiniz olarak sizlere yıldönümü çiçekleri de sunuyoruz. Yıldönümlerinde partnerinizin kendisini özel hissedeceği çok sayıda tasarıma sahibiz. Aralarında sümbül çiçekleri ile süsleyerek göz alıcı bir güzelliğe bürüdüğümüz aranjmanlar da bulunuyor. Bu eşsiz çiçeklerle fuar için çiçek aranjmanları da hazırlıyoruz.

Çiçek göndermek için halen özel günleri bekliyorsanız, sıradan bir günde çiçek gönderdiğinizde çok daha etkili ve unutulmaz olduğu bilgisine sahip değilsiniz demektir. Artık bu gerçeği öğrendiğinize göre hemen içimden geldi diyerek sevdiğiniz kişileri mutlu edin. Elbette dilediğiniz çiçeği tercih edebilirsiniz. Önerilerimiz arasında yabani sümbül çiçeği de bulunuyor. Bambaşka bir görünüme sahip olan bu tasarımlar muhteşem görünümleri ile kendine hayran bırakıyor.

Sadece yakınlarınız için değil, kendiniz için de sümbül satın alabilirsiniz. Bunun için su sümbülü satın al demeniz yeterli olur. Karşınıza en özel su sümbülü modelleri çıkacak ve beğendiklerinizin siparişinizi kolaylıkla bizlere iletebilirsiniz. Kısa sürede sümbül çeşitlerinize yenilerini eklemek isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu nedenle sümbül al diyerek kategorimize yeniden uğrayabilir ve diğer sümbül çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

Sümbül Çiçeklerinde Yıl Boyunca Makul Fiyatlar

Tasarımlarımıza göz attığınızda en uygun sümbül çiçeği fiyatları ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Yılın bazı dönemlerinde değil, tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uyguluyoruz. Dolayısıyla sümbül çiçeği sipariş noktasında ekonomik bir çiçek çeşidi olabiliyor. Tüm özel günlerde ya da sıradan bir günde bütçenizi zorlamadan siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ödeme noktasında da sizlere cazip avantajlar sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Bir çiçek sepeti sümbül çiçekleri ile dolu olduğunda eşsiz bir görünüm kazanıyor. İster vazoda, ister saksıda, ister buket şeklinde bu estetik çiçeklere sahip olabilir ve aynı zamanda dilediğiniz adrese ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Bu arada sizlere cenaze için çelenk modelleri de sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Vefat durumunda yakınlarınızın acısına ortak olabilmeniz için cenazeye uygun çelenk modellerimize göz atabilirsiniz. Her duruma, her ortama, her bütçeye ve her zevke uygun çiçekler burada!