Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Çiçek Buketi

Çiçeklerin büyülü dünyası sizi de sarsın! Sizlere sunduğumuz çiçek buketi çeşitleri arasında gül aranjmanları da bulunuyor. Her renkte güllerle hazırladığımız buket şeklindeki aranjmanlar sevgiliye göndermek için gayet ideal!

 Eşinize yıldönümü çiçeği olarak da gönderebilir ve internet sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde çiçek buketi siparişi verebilirsiniz. Farklı yaprak görünümü ile beğeni alan erengül ile hazırlanan aranjmanlar eşinize doğum günü çiçeği olarak gönderilebileceği gibi annenize göndermeniz için de uygun bir dizayna sahip. Elbette butik tasarım çiçekçiniz olarak sizlere tüm çiçek buketi siparişi için farklı seçenekler de sunuyoruz. Aralarında kutuda gül aranjmanlarının da olduğu bu şık tasarımları hemen inceleyebilirsiniz.

En Güzel Çiçek Buketi Çeşitleri Burada!

En özel çiçeklerle hazırladığımız buket modellerimiz seçtiğiniz çiçek buketi ile farkınızı net bir şekilde ortaya koymanızı sağlıyor. Özellikle açılış çiçekleri olarak gönderebileceğiniz aranjman modelleri ile butik tasarımlarımızın farkını siz de görebilirsiniz. En uygun fiyatı çiçek buketi siparişi için tek yapmanız gereken web adresimizi ziyaret etmeniz olacak. Bu sayede birbirinden şık tasarımlara bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızın buket çiçeklerin yanı sıra saksı çiçeği çeşitlerimiz için de geçerlidir.

Ficus benjamin çiçeklerinin en canlı halini, zambia bitkisinin en dolgun yaprak görünümlü olan çeşitlerini ve en diri görünümlü areca bitkisi çeşitlerini annenize ve babanıza gönderebilirsiniz. Ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ve bulundukları odanın havasını bir anda değiştirebilen bu saksı bitkileri aynı zamanda işyeri dekorasyonunda da kullanılıyor. Elbette bonsai çeşitleri de bu saksı bitkileri arasında yer alıyor.

Dekoratif Amaçlı Kullanılan Çiçekler

Yaşam alanlarının dekorasyonunda son derece yoğun bir şekilde kullanılan çiçeklerden bir diğeri de menekşe çeşitleridir. Bir hayli beğeni alan her renkte menekşeleri de sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sadece çiçek buketi gönder diyerek buketlerimiz arasından seçim yapmak zorunda değilsiniz. Arkadaşınıza ya da dostlarınıza saksı çiçeği gönder diyerek de en güzel çiçeklerimizi kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Seçenekleriniz son derece fazla!

İnternet üzerinden online olarak çiçek göndermenin en kolay yolu olan sitemiz üzerinden en güzel demet çiçeklere de ulaşabilirsiniz. Seçenek yelpazenizi her geçen gün genişletiyor ve sizler için yepyeni demet çiçek buketleri hazırlamaya devam ediyoruz. Hem gösterişli hem de sade bir duruşa sahip olan kutuda çiçek çeşitlerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Bu tasarımlar buket modellerine alternatif olarak büyük ilgi görüyor.

Yaşam alanlarının dekorasyonunda büyük saksı çiçekleri kadar bambu modellerinin de ilgi gördüğünü belirtmek isteriz. İyi şans getirdiğine inanılan bambular geçmiş olsun çiçeği olarak tercih edilebiliyor. İş arkadaşınıza ya da yöneticinize bambu gönderebilir ve terfi çiçeği olarak bu yönde seçim yapabilirsiniz. Yeni işe başlayan arkadaşınıza bu şık duruşlu bitkilerle iyi şans dilediğinde bulunabilirsiniz. Bambulara alternatif olarak teraryum çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

En Güzel Teraryum Tasarımlarını Biz Hazırlıyoruz!

Küçük bir kara akvaryumu çalışması olan teraryumlarımızı en güzel sukkulent çeşitleri ve aynı zamanda küçük yapıda olan kaktüs çeşitleri ile süsleyerek harika bir görünüm almasını sağlıyoruz. Teraryumlarda canlı bitkiler kullanılıyor ve uzun süre bakımını ihmal edilmediğinde kalıcı bir hatıra olabiliyor. Aynı zamanda dilek ağacı çeşitleri de hoş bir hatıra bırakmak istediğinizde öğretmeninize gönderebileceğiniz ya da kardeşinize güzel bir sürpriz yapabileceğiniz bitkiler arasında bulunuyor.

İşyeri açılışları için gönderimini yapabileceğiniz ferforje çelenk modellerimizde taze ve diri görünümlü çiçekleri kullanıyoruz. Bu sayede uzun süre solmadan, canlı görünümünü koruyan çelenk modelleri sunabiliyoruz. İsminize yakışan, firmanızın prestijine uygun olan bu tasarımlara üzerine eklediğimiz şerit ile isim yazarak teslimat gerçekleştiriyoruz. Arkadaşınıza, katılamadığınız davetlere, düğün ve nişan törenlerine çelenk gönderimi yapmak istediğinizde, en uygun fiyatlar ile karşılaşmak için sitemize tıklamanız yeterli olacak.

Düğün ve Nişan Çiçeklerinde Butik Tasarımlar

Evlilik hazırlığında olan çiftleri elbette unutmadık! Canlı çiçeklerle hazırladığımız gelin buketi çeşitlerinin yanı sıra düğün çiçeği ve nişan çiçeği olarak da butik tasarım çiçekler hazırlıyoruz. Fark yaratan duruşları ile butik çiçek tasarımlarımızı sitemiz üzerinden “VIP çiçekler” bölümüne tıklayarak inceleyebilirsiniz. Adeta bir sanat eserini andıran bu tasarımlarla özel günleri taçlandırabilirsiniz.

Evlenen arkadaşınıza tebrik etmek için gönderebileceğiniz orkide modelleri de hem şık saksıları hem de canlı renkleri ile ön plana çıkıyor. Özel bir yöntemle hazırlanan mavi orkide de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Ayrıca her renkte lale modelleri de evlenen iş arkadaşınıza gönderim için uygun bir seçenek olabiliyor. Asil duruşları ile laleler, gelin el çiçeği olarak da yoğun bir ilgi görüyor. Sizler için hayal ettiğiniz gelin el çiçeğini hazırlayabiliriz. Sadece frezya gibi çiçek seçimini istemeniz ve nasıl bir gelin çiçeği hayal ettiğinizi bizlere iletmeniz yeterli olacak.

En Güzel Çiçekler İçin En Uygun Fiyatları Sunuyoruz!

Sizlere bu özel çiçekler için cazip fiyatlar sunmayı ilke edindik. Yılın belirli aylarında indirimler yapmak yerine, tüm yıl boyunca lilyum gibi en güzel çiçekler için en uygun fiyatlar ile karşılaşmanızı sağlıyoruz. Bu özel ve butik tasarımlar için daha fazla ödemeyin. Birbirinden şık aranjmanlarla tüm özel günleri taçlandırabilirsiniz. Yeni bebeğe çiçek göndermek ve tebrik mesajınızı şık bir çiçek eşliğinde iletmek için de papatya aranjmanlarımızı sizlere önerebiliriz. Evlere ya da hastaneye teslimat yapabiliyoruz. Hem saksı hem vazo içerisinde çiçekler hazırlıyor, hem de buket formunda şık bir görünüm eşliğinde siparişinizi iletebiliyoruz.

Güzel kokulu çiçekler arasında yer alan sümbül çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sümbüllerle dilediğiniz gibi yaşam alanlarınızı süsleyebilirsiniz. Balkonlarda, teraslarda da bakımı yapılabilen bu güzel çiçekler, bulundukları ortama yoğun bir şekilde koku yayıyor. Ortamın havasını bir anda değiştirebilme özelliğine sahip olan sümbül çiçekleri yakın arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz çiçeklerden biridir.

“İçimden Geldi” Çiçeklerimize Hemen Göz Atın!

Dostlarınıza “içimden geldi” diyerek gönderebileceğiniz çiçeklere daha kolay ulaşabilmeniz için bu tasarımları tek bir kategori altında topladık. Bu sayede sıradan bir günde en uygun fiyatlara sahip olan bu şık aranjmanların gönderimini yaparak yakın arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Hoş bir anı da olacak bu davranışınızı annenize ve babanıza da yapabilir, onların aldıkları çiçek ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İçimden geldi çiçeklerimiz arasında sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz ve kırmızı güllerle hazırladığımız aranjmanlar da yer alıyor. Son derece romantik bir duruş kazanan bu tasarımlar evlenme yıldönümü, nişan yıldönümü ya da tanışma yıldönümü gibi özel günlerde de gönderilebilir. Güzel bir mesaj eşliğinde çiçeğinizi iletmemiz için internetten kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sadece yıldönümü çiçekleri olarak değil, eşe doğum günü çiçeği olarak da bu romantik ve sevgi dolu dizaynlar gönderilebilir.

İnternetten çiçek göndermenin en kolay yolu Çiçek Diyarı web adresidir! Onlarca farklı çiçek ile hazırladığımız çok sayıda aranjman ile siz de hayatınızda çiçeklerin büyülü güzelliklerine yer açabilir ve çiçek göndermenin keyfini hemen yaşayabilirsiniz.