Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Canlı Gelin Çiçeği

Gelinliklerle birlikte yapay çiçekler taşıma dönemi çoktan tarihe karıştı. Artık canlı gelin çiçeği çeşitleri gelinliklere muhteşem bir hava kazandırıyor ve gelinlerin zarafetini de taçlandırıyor. Özellikle ustalıkla dizayn edilmiş bir gelin el çiçeğinin en az gelinlikler kadar ilgi çektiğini de söylemek mümkün! Bu tasarımlara göz attığınızda, siz de seçiminizi hiç tereddüt etmeden canlı çiçeklerden yana kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Gelin Çiçekleri

Artık gelin çiçekleri ikili set şeklinde hazırlanıyor. Küçük olan tasarım damadın yakasına takması için dizayn ediliyor. En çok tercih edilen canlı gelin çiçeği ise tahmin edebileceğiniz gibi romantizmin simgesi haline gelen güller oluyor. Beyaz ve krem tonlarında güllere bazen toz pembe renkteki güller de eşlik ediyor.

cicek-5

Bazı gelinler bu üç rengin bir arada kullanıldığı gül buketleri ile evlenmeyi seçiyor. Bir diğer çiçek de leylaklar! Leylaklarla hazırlanan ve çok hafif dökümlü duran gelin el çiçeklerinin de bir hayli popülerlik kazandığını söyleyebiliriz. Elbette kır çiçekleri de özellikle kır düğünleri ile evlenecek genç kızların seçimi oluyor.

Rengarenk kır çiçekleri ile hazırlanan ve dinamik bir duruş sergileyen bu çiçekler bazen salon düğünlerinde de karşımıza çıkıyor. Son olarak papatyaların da yoğun bir talep gördüğünü söyleyebiliriz. Masumluğu simgeleyen papatyalar gelinlerin ellerine kuşkusuz çok yakışıyor. Papatyalarla hazırlanan aranjmanlar ve güllerle papatyaların buluşmasından doğan estetik dizaynların da büyük bir talep gördüğünü söyleyebiliriz.

Yazar : Çiçek Diyarı