Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Zambakgiller ailesinin en zarif ve en güzel üyelerinden biri olan lilyum çiçekleri hoşgörüyü ve zarafeti sembolize eder. Estetik açıdan son derece hoş ve etkileyici bir görünüme sahip olan bu çiçek farklı renk seçenekleri de sunuyor. Kategorimiz içerisinde lilyum beyaz başta olmak üzere pek çok farklı renkte beğeniye sunuluyor. Birbirinden şık aranjmanlarda kullandığınız lilyum gül gibi diğer çiçek çeşitleri ile de harika bir uyum yakalıyor. Güller ve lilyumların uyumuna tanık olmak için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan seçeneklere göz atmak olacak.

Siz de kategorimiz içerisinde yer alan bu aranjmanlara göz atarak lilyum gönder diyebilir ve bu güzel çiçeği arkadaşınıza, eşinize, annenize, babanıza, dostlarınıza gönderebilirsiniz. Bu arada yeni bebek çiçek gönder diyerek yakınlarınızı tebrik etmek için de bu özel çiçeği seçebilirsiniz. Anne ve baba olan yakınlarınızı tebrik etmek için çiçek göndermekten daha zarif bir davranış olamaz. Bu arada sadece evlere ve işyerlerine değil, hastanelere de teslimat yaptığımızı bilmenizi isteriz. Eşsiz duruşu ile lilyum doğum günü çiçek aranjmanlarında da kullanılabilen bir özeliğe sahiptir. Eşinizin, sevgilinizin, arkadaşlarınızın doğum günü tebriklerinde ya da geçmiş olsun çiçek eşliğinde iletmek istediğiniz bir dilek olduğunda bu tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

En Özel Lilyum Buket Modelleri Burada!

İşyeri açılışlarında özel bir aranjman gönderimi yapmak istediğinizde de lilyum çiçeği öncelikli seçiminiz olabilir. Çünkü açılış çiçekleri olarak da lilyumun bir hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi lilyum saflığı da simgeleyen bir çiçektir. Bu yönü ile “beyaz zambak” olarak da adlandırılabiliyor. Lilyumun turuncu, sarı, kırmızı ya da pembe renkli olanları da mevcut. Bu harika çiçeği yeni iş terfi çiçekleri olarak da düşünebilirsiniz. En özel çiçek lilyum diye düşünenlere için bu eşsiz çiçeğin güzelliğinden faydalanarak özel aranjmanlar da hazırladık. Bu özel aranjmanlar, özel bir çiçek görünümü isteyenler için en ideal tercih olacaktır. Butik çiçek tasarımcınız olarak sizlere en özel lilyum çiçek buketi modellerini sunuyoruz.

Neredeyse tüm çiçekler ile bir arada kullanılabilen lilyum orkide çeşitlerinin de güzelliğini ön plana çıkarabiliyor. Bu nedenle lilyum siparişi verirken orkideler ile birlikte hazırladığımız aranjmanlara da mutlaka göz atmanızı öneririz. Orkideler ve beyaz zambak olarak adlandırılan lilyumlarun uyumundan doğan estetik güzelliğe mutlaka tanık olmalısınız. Özellikle söz- nişan çiçekleri gibi gösterişli bir çiçek aranjmanına ihtiyacınız olduğunda orkideler ve lilyumdan hazırladığımız aranjmanlar harika bir seçim olabilir.

Lilyum Gelin El Çiçeği Modelleri Hazırlıyoruz!

Butik tasarım çiçek çeşitlerimiz arasında düğün – nikah çiçekleri de bulunuyor. Bu özel günlerde seçtiğiniz çiçeğin de özel olmasını isterseniz, hangi adrese tıklamanız gerektiğini artık biliyorsunuz. Lilyum beyaz rengi en güzel yansıtan çiçekler arasında yer alıyor. Lilyumdan gelin el buketi modelleri de hazırlayabiliriz. Gelinliğinizin zarafetine yakışacak bir görünüm sergileyen lilyum çiçeği ne kadar estetik bir görünüm alabilir sorusunun yanıtını da gelin el çiçeği modellerimiz ile veriyoruz.

Tercihini saksı çiçeklerinden yana kullananları da unutmadık. Ayrıca lilyum çiçeği saksıda çok daha estetik ve güzel bir duruş kazanıyor. Görmek için kategorimiz içerisinde yer alan bu tasarımlara göz atmalısınız. Aynı zamanda lilyum çiçeği fiyatları ile de yüz güldüren çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Uygun fiyatlarımızdan da faydalanarak en özel günlerde dahi sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Birbirinden şık yıldönümü çiçekleri aranjmanlarımız arasında yer alıyor. Evlilik yıldönümü, nişan yıldönümü ya da tanışma yıldönümü gibi özel günlerde lilyum çiçek sepeti modellerimizi de tercih edebilirsiniz. Yıldönümlerine özel butik çiçek tasarımlarımıza hemen göz atın.

Prestijinize Yakışan Butik Çiçek Aranjmanları

Firmanızın ya da isminizi prestijine uygun bir görünüme sahip olan fuar için çiçek modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Çelenk ve çiçek aranjmanlarımızın üzerine isim ya da firma adı yazarak gönderim yapabiliyoruz. Aynı zamanda hızlı teslimat ilkemizden de faydalanarak istediğiniz çiçeğin ya da çelenk modelinin kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitlerimize göz attığınızda lilyum çiçeğinin fiyatı hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Son derece şık bir duruş sergileyen lilyum buketi fiyatları yıl boyunca makul seviyede bulunuyor. En uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi sitemizden verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken saksıda lilyum satın al diyerek saksıda ya da buket şeklinde hazırladığımız bu şık çiçeklere sahip olmanızdır. Yılın herhangi bir zamanında annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, yöneticinize, öğretmeninize ya da eşinize içimden geldi diyerek çiçek gönderebilir ve mutlu etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sizlere en uygun fiyatlar ile birlikte cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Bu sayede saksıda lilyum çiçeği fiyatları hakkında bilgi almanızın ardından ödemenizi de bütçenizi zorlamadan, kolaylıkla yapabilirsiniz. Geniş ürün çeşidi yelpazesi sunarak sizler için en özel günlerde dahi, aradığınız çiçeği kolaylıkla bulmanızı sağlıyoruz. Seçenekleriniz arasında cenaze için çelenk modellerinin de olduğunu hatırlatmak isteriz. Vefat durumunda gönderime uygun olan cenaze çelenkleri için de uygun fiyat politikası izliyoruz.